Kızıl boya saç diplerimi kırmızı yaptı.:(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Elis tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

arkadaslar ,,ben turkiyeden boya getirmistim ask alevi ...........gecen aksam boyadim sacimi tabi acici filan kullanmadan,,,,yikadiktan sonra farkettimki,kafa derin bolum bolum olmus kirmizi igrenc gorunuyo gercekten,,bu aksamda iftara davetliydik,,sac bandi,tokalar falan derken kapatabildigim kadar kapattim....sokaga cikamam ben boyle yaaa....ne yapmaliyim....yada mecbur beklememmi lazim gecene kadar??

2. 21 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

karamel istiyorum aslinda ama evde olunca yapiyimda daha sonra karamel yaptirirm dedim.....keske yapmasaydimmirmirmirmir

4. 21 Eylül 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aşk alevini çok severim bi ara hep o boya rengini kullanırdım. korkulacak bişey yok canım. bidahaki yıkamanda geçecek onlar. bendede oluyodu ama geçiyodu kafana takma.

6. 21 Eylül 2008
  7. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    o boya aktıkça karamele dönecek zaten:)))))

8. 21 Eylül 2008
  9. Elis

Elis Guest

daha oncede yaptirmistim ben bende cok severim bu rengi ama ilk defa basima boyle bisey geldi....ama yikadikca cikacaksa guzel,,icime su serptin.....tesekkur ederima.s.a.s.a.s....

10. 21 Eylül 2008
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rica ederim. gerçekten öyle yıkayınca çıkıyor. bende o konularda çok hassasım ama çıkıyor deride tutmuyor fazla.

12. 21 Eylül 2008
  13. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım uzulmene gerek yok kızıl akan bı boya helekı ask alevı bend esonbahar kzılını kulanıorum hem kızıl hemde pembe arsında banada oluor aynısı ama ıkı uc yıkamada gecıyor dedgım gıbı kızl akıcı bı renk oldugundan kafana takma :)

14. 21 Eylül 2008
  15. Elis

Elis Guest

tesekkur ederim yaa,,Allahtan hafta sonu umarim pazartesiye kadar gecer yoksa cocugumu okula nasi gotururum....a.s.

16. 21 Eylül 2008
  17. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elis sigara külü sürseydin geçerdi yada pamuga kolonya batır bolca boya olan yerleri sil geçer.aklında bulunsun boya yaptıktan sonra bunları yaparsan hiçi kalmaz.benim saçlarım röfleli ama ablam aşk alevi kullanıyor ordan biliyorum

18. 21 Eylül 2008
  19. Elis

Elis Guest

tamam deniyim o zaman canim......tesekkur ederim....yaptigimada pisman oldum ya neyse....hep once oryal ile acar sonra ask alevi boyatirdim ama bu sefer siyah sacimin ustune kendim surdum gitti....olmadi guzel beyenmedim ama yaptim artik....bohcaci kadinlara benzedim valla:roflol: