Kızıl Saç Boyası Markası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kkibele tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : kkibele
  1. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar aramızda kızıl saçlı arkadaşlar oldukça fazla (ki ben de onlardan biriyim)diğer sayfalları da okudum ama tam olarak bir şey yazılmamış.herkes hangi marka boyayı kullandıgını,nasıl sonuçlar elde ettiğini ve memnun kalıp kalmadığını yazarsa eminim baya yararlı olur.
    mesela ben uzun süredir saçımı kızıla boyuyorum neredeyse piyasadaki her marka boyayı denedim kolestondan çok iyi verim alamadım açıkcası igora yı denedim onu begendim aslında uzun süredir onunla boyuyorum şimdi palette denemek istiyorum var mı aranızda kullanan mesela kızıl rengini ya da sonbahar kızılı???bi de ben lorealin feria die bi boyasını duymuştum sanırım türkiyede de önceden satılıyomuş ama şimdi yok galiba ben hiç bir yerde bulamadım var mı bileniniz???

2. 24 Ocak 2008
  3. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben palettenin sonbahar kızılını kullanıyorum.
    çok memnunum.
    çabuk akmıyor ve kaliteli.
    tavsiye ederim.
    bir kızıl kulllanıcısı olarak her marka ve her kızıl tonunu denedim.
    sonuç: palette sonbahar kızılı veya şarap kızılı.

4. 24 Ocak 2008
  5. mimozam

mimozam K a R m A ş ı K..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende daha önce palettenin sonbahar kızılını kulanmıştım.ilk önceleri çok beğendim ilk defa bir saç boyası kapağında görünen rengi saçıma vermişti fakat ikinci defa boyadığımda saçım çok yıprandı.o nedenle uyarıda bulunmak istedim.artık kızıl da diiilim.

6. 24 Ocak 2008
  7. GxuxZeLcEm

GxuxZeLcEm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saç rengimde koleston aşk alevi kızılı harika oldu saclarım, fakat yıkandığım zaman akıyor ve yastığıma da geçmiş boyası, alex palette sonbahar kızılını kullanacam allah izin verirse, bilgilendirdiğin için teşekkürler...

8. 24 Ocak 2008
  9. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende kızıldım eskiden ve koleston aşk alevini kullanıyodum....:içelim::içelim::içelim:

10. 24 Ocak 2008
  11. ben kızılım uzun zamandır da kızıla boyuyorum bir çok markanın kızılını denedim ama en iyisi bence loreal ....

12. 24 Ocak 2008
  13. LiLey

LiLey Guest

Bende kızıl saçlıyım Koleston Kor ateş kızılı boyamıştım.gerçekten kıpkırmızı yapıyor ama aynı bir arkadaşın dediği gibi ikinci boyamada çok yıprattı.

Şu anda bende kararsızım.
    İgora'yı duydum.
    Sen İgora'nın kaç numara kızılını kullandın canım? ve memnun kaldın mı?

14. 24 Ocak 2008
  15. sevi-71

sevi-71 Guest

sevgili Kkkibele.5-6 yıl kadar kızıldım.Selective diye pofesyonellerin de kullandığı bir boya kullandım.kozmetiklerde de rahatça bulabildiğim bu boya saçımı hiç yıpratmadığı gibi gittiğim pek çok yerde numarasını soranlar oluyordu.bu arada ben yeni üye.sevgiler...

16. 24 Ocak 2008
  17. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hoşgeldin canım :) canım numarası neydi kullandığın rengin ?

18. 24 Ocak 2008
  19. sevi-71

sevi-71 Guest

merhabalar.kkibele.erik kızılıydı.ama bulabilirse kataloğunu diğer kızıllarıda harika.saçı yıpratmıyor.ya da enaz düzeyde.ışıltısı çok doğal.umarım memnun kalırsın .sevgiler