kızıl saclarımın üstüne kına yakmak istiyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve butterfly tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : butterfly
  1. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar yardım artık saclarımı boyatmak istemiyorum. Saclarım bakır kızıl en son 1ay önce boyattım üstüne kına yaksam tutar mı? nasıl olur acaba? önde beyazlarım cok :sinifsinif:

2. 28 Eylül 2009
  3. kbk12345

kbk12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    HERKES BUNU OKUMALI!!!

benim saçlarım orielle yandı ve resmen beyaza yakın berbat bir sarı ortaya çıktı. üzerine bir gün sonra çikolata khve boyattım daha da kötü oldu çünkü boya tutmuyordu.sonra izmirde ismi ün salmış bir kuaförde iki kere boya bir kere cila yaptırarak saçımı koyulaştırmak için uğraştım.SONUÇ boya tutmuyor ortaya çıkan renk yeşil sarıydı. okadar kimyasala dayanamayan saçlarım sünmeye lastik görüntüsüne tiftiklenmeye başladı kısaca öldü... KINA SEVMEYENLERE VE BOYA ÜZERİNE OLMAZ DİYENLERE İNAT yaktım... 2saat beklettim. önce koyu turuncu oldu.çok beğenmeme rağmen koyu bir renk istediğim için kınanın içine kına taşı koyarak KİMSENİN İNANAMAYACAĞI KADAR HARİKA BİR RENK elde ettim. TİFTİKLENME GİTTİ.SAÇLARIM SÜNMÜYOR.GERÇEKTEN KINA BİR MUCİZE!!! ÇİKOLATA KAHVA KIZILI BİR SAÇ RENGİM VAR ARTIK. görenler hayran kalıyor.
    bayanlar saçını seven boyaya bulaşmasın.kına kına taşı ceviz limon suyu vs kullanarak renk katarsınız. SAÇ DÖKÜLMESİNE, TİFTİKLENMEYE,SÜNMEYE,CANSIZLIĞA BİREBİR:)):sm_cool:

ankaralym bunu beğendi.
  4. 28 Eylül 2009
  5. kbk12345

kbk12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    tutar tabiki harika olur hemde. sarı saç üzerine tuttuysa seninkine hayli hayli tutar.

6. 28 Eylül 2009
  7. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    fotoğrafı varmı merak ettim nasıl olduğunu

8. 28 Eylül 2009
  9. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende merak ettim,acaba sadece kına yapsak kızılın üstüne nasıl bir kızıl olurCADIARZUhem kına boya gibi akmaz sanırım iyide olur

10. 15 Ekim 2009
  11. candykendine

candykendine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende saçlarım kızılken kına yaktım daha önceden de kullanırdım zaten. valla çok güzel oldu benimki herkes beğeniyo. kınanın üstüne boya olmuyo ama boyanın üstüne kına gayet güzel oluyo bence:))

12. 16 Ekim 2009
  13. halime88

halime88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımde saçlarım sarı boyalı çok yıprandı boyadan bende kına yakmak istiyorum ama koyu bır renk elde edbılrmıyım sızce kınayla ne olur bırı cvp yazsın

14. 16 Ekim 2009
  15. candykendine

candykendine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben saçımı hiç sarı boyamadığım için tam yönlendirme yapamam ama kına taşı ceviz yaprağı l,mon suyu.. bunlar kınanın rengini koyu yapar beb 2 gün önce yine sürdüm yumuşacık oluyu pırpıl pırıl. istersen saçının ufak bi kısmına kına yak ve 6-7 saat bekletip yıka.ona göre karar ver istersen

16. 16 Ekim 2009
  17. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Alla alla kına nasıl oyle bı renk oluyo merak ettım cnm koysana fotonu

18. 20 Ekim 2009
  19. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    SLM BANA YARDIMCI OLUN LÜTFENNN .... BURDA YABANCIYIM DAHA YENıYıM YANııı SAÇIM MAVı SıYAH BEN VıYOLE PATLICAN MORU ıSTıYORUM OLUR MU ACABA YANAR MI YOKSA VCP LÜTFENN....a.s.