kızıl saçtan açık kumrala nasıl dönülür?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve lady_tuck tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : lady_tuck
  1. lady_tuck

lady_tuck Guest

arkadaşlar ablamın saçları kızıl
    eskiden sarıydı. pişman oldu tekrar açık kumral yapmayı düşünüyo kolestonun açıcısı ile açıp tekrar boyamayı düşünüyoruz yapan arkadaşlar varsa nası yaptı
    yardımcı olursanız sevinirim
    lütfen
    pskolojik baskı içindeyim. :KK70: laelaelaelaelae:eek:lmaz:

2. 11 Temmuz 2009
  3. 0pisipisi0

0pisipisi0 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    mrb canım benim saçımda kızıldı on gün önce falan saçımın rengini açıp bakır yaptırdım. hatta turuncuydu. bakır kızıla yakın olduğu için oryali uzun süre tutmadılar. hemen sonrasında tatile gittim denizde bütün boya aktı. saçım açılmış haline döndü sonra bende kumral istiyorum diye kuaföre gittim. bakır yada kızıl etkisi olduğundan kumrala geçemezsin dedi. karamele çok yakın bir tonda boadı şimdi çok güzel oldu ve bundan yavaş yavaş bir kaç ayda kumrala yaklaştırırız dedi.

4. 13 Temmuz 2009
  5. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım kızıldan kumrala bir anda geçilemez ne yazıkki..birkaç defa küllü kumral boyanarak istenilen renge ulaşılabilir sanırım..ama hem küllü olmalı hem de bir değil birkaç defa boyanmalı..

6. 13 Temmuz 2009
  7. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    ayrıca küllü kumral çok koyu gibi durabilir ilk başta..açık küllü kumral denenebilir.

8. 13 Temmuz 2009
  9. dlny

dlny Guest

benm saçım da uzun süre bu renkti [​IMG]
    daha sonra değiştiremye karar verip buna boyadım ve hepsini kapattı hiç sorun yaşamadım yani ben[​IMG]

10. 14 Temmuz 2009
  11. lady_tuck

lady_tuck Guest

acaba kızıl saçınnn üstüne direkt mii boyadınızzz açık kumrali.ben bir an önce kurtulmakkk istiyorum kızıllarmdan da acil cevappp

12. 14 Temmuz 2009
  13. lady_tuck

lady_tuck Guest

ayrca dğr arkadaşlar tşk.edermmm küllüüü kumralıda denicemm ama bana acil cvp yazın ne yapmam gerekiyoo.acaba açık kumrala direkt mi boyasam önce küllü kumralamı boyasam

14. 14 Temmuz 2009
  15. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    açık küllü kumral diye bişi varsa bence ona boya..hem birden çok koyu olmamış olur..ama yoksa küllü kumral boya..küllü boyamadan kızıldan kurtuluş yok bildiğim kadarıyla canım

16. 22 Temmuz 2009
  17. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lady_tuck, zeyn-a arkadaşımızın dediği gibi açık küllü kumral bulabilirsen bence ona boya tabi boyamadıysan halenyerimseniben ben küllü kumral yaptım koyu oldu birazcık ama yine de kurtuldum kızıldan :teytey:

18. 26 Şubat 2014
  19. 08ogulcan08

08ogulcan08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm herkese..arkadaslar kizildan kurtulmak hicte zor değil. Bir ay öncesine kadar saclarim kızıl balyajliydi dimdi ise platin e yakın bir sari.ustelik evde kendim yaptim.oncelikle sacimi actim ustune 7.1 boyanin tümünü ve 6.1 boyanin yarısını katıp boyadim.bir kac gun sonra 8.1 ve 9.1 ile boyadim. Iyice akittiktan sonra yaniiki hafta sonra loreal exselans cok çok acik sari ile kullu sarinin yarisini karıştırıp tekrar boyadim suanda inanilmaz güzel bir sari oldu saclarim kuaförum bile inanamadi.hadi sizede kolay gelsin umarim olur istediginiz gibi.bu arada ikinci boyamamda kullu acik kumral olmuştu.