kızıldan sarı tonlarına dönüs

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sedef1299 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : sedef1299
  1. sedef1299

sedef1299 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar rofleden sacımı kızıla boyadım ama artık kızıldanda sıkıldım kızıldan sarı tonlarına donmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz kullu kumrallamı gecıs yapım nedersınnız

2. 17 Mart 2009
  3. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sedefciğim öncelikle merhaba canım benimde saçlarım sarıyken ben delilik yapıp kızıla boyamıştım birsüre sonra tekrar sarı yapmak istedim tabiiki kızıldan sarıya dönüş çok ama çok zor oluyor canım benim saçlarım aşırı derecede yıprandı aradan 2 sene geçmesine rağmen hala kendine net olarak gelmiş değil üstelik ben profesyonel insanlara yaptırdığım halde yinede yıprandı vede ilksıralar aşırı derecede döküldü saçlarım
    sana tavsiyem ilkin işinde çok iyi olan bir kuaföre danış sonra yap
    artı saeının tonlarından daha ziyade kuaförler ilk olarak kahverengiye falan boyamayı tavsiye ediyorlar canım
    ama bak canım tekrardan diyorum saçlar aşırı derecede yıpranıyor bide sana tavsiyem eğerki sarı tonlarına dönecem diyorsan vede yaptıracaksan saçlarına haftada enza birkere zeyinyağı vede bademyağı karışımını yap saçların beslensin benim saçım şuanda platin ama bu renge gelene kadar o kadar zorlandımki saçımı ne zaman boyatsam aradan hep kızıllar çıktı
    sakın yalnış anlama sedefciğim ben başıma gelenleri anlattım sana

4. 17 Mart 2009
  5. sedef1299

sedef1299 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım tsk

6. 17 Mart 2009
  7. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bence canım uzmandan yardım al kızıl saçı koyu renkle bile kapatamıyosun kaldiki sarı çok zor ve meşakkatli olucak bence ama işini iyi yapan kuaför bulursan saçların çok yıpranmadan halledersin bence...

8. 17 Mart 2009
  9. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.397
    Ödül Puanları:
    113
    zaten röfleden sarıdan kızıla dönmüşsünüz. yine sarıya dönmek istiyorsunuz. bence biraz saçınızı dinlendirn....yoksa saçınız mahvolur.

10. 18 Mart 2009
  11. arzutr

arzutr Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızıldan sarıya dönmek neredeyse imkansız. birkaçyıl evvle aynı şeyi bende yaşadım. bir heves kızıl yaptım ama çabuk sıkıldım geri dönmek istediğimde olanaksız dedi kuaförüm fakat ısrarcı oldum. 15 gün içinde 3 ayrı işlem gördüm. önce tam orielleme ile komple açıldı . sonra bir posta daha oriel atıldı aynı gün. pembe bir saçım oldu hemde tozpembe. sonra üzerine kumral boya atıldı.bir hafta sonra röflesi atıldı. ama paketler açılınca görüldükü yine sarı olmamış pembe pembe duruyorlar. bu sefer birkaçgün sonra gidip açık küllü bir renge boyanıp uzaması beklendi. anlayacağın saçın içine edildi.

12. 18 Mart 2009
  13. Relaxx

Relaxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cnm bende eylülde platin saçlarımı karamel yaptım ekimde çikolata kahvesi aralıkta koyu kızıl yaptım:KK43:((aradan 2.5 ay geçmesine rağmen saçlarımdaki kızıllık geçmedi:KK43:( ilk boyadığım gibi değil tabi ama hala kızıl:KK43:( bende senin gibi saçlarımı küllü kumrala boyamak istiyorum sonrada tekrar sarı röfle istiyorum..yaza kadar saçımı sarıya boyamak istiyorum çok sıkıldım koyu renklerden..saçlarımı boyadıktan sonra sonucu yazarım..

14. 18 Mart 2009
  15. dmple

dmple Guest

kesinlikle yanar saçın,röfleler üstüste gelicek çünkü.
    kızıldan sonra sarının tonu da kolay kolay oturmaz hep dorelik kalır.
    renkten cok saglıgı için bu işe girişmezdm ben olsam

16. 19 Mart 2009
  17. Relaxx

Relaxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ben nasıl kurtulacağım kızıldan sarı saçlarıma başka nasıl dönebilirim??röfle değilde sarı saç boyasına boyasam nasıl olur sence?bu konuda fazla bilgi sahibi değilim ben kendimi bildim bileli saçlarım sarıydı bin pişman oldum rengni değiştirdiğimesenağlama

18. 19 Mart 2009
  19. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bunu kendi başına yapma derim kuaför şart benim saçlarım açık küllü kumral çok ince telli ve seyrek nasıl yıpranmadı şaştım ama kullandığımız üründe kuaförümde iyiydi bişey olmadı .sırayla anlatayım sana aşamaları koyu kızıl yaptım sonra sıkıldım kızılı turuncuya çevirdik oriel kullanmadık kesinlikle .2 hafta sonra turuncunun üstüne çok sıkı sarı gölge yaptık çok hoş oldu tenimde açık ben çok beğenmiştim tabi bu bikaç sene önceydi şimdi doğal renginde. sormak istediğin varsa yanıtlamaya çalışırım kolay gelsin.