Kızım 12 yaşında ve 70 kilo

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve aykune tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : aykune
  1. aykune

aykune Guest

kızlarrr kısım 169 boyunda vee 70 kilo bu arada yaşıda 12 voleybol oynuyor eğerr 3 ay içindee 30 kiloya düşemessee elenecek lütfen yardımsenağlama

2. 10 Mart 2009
  3. aykune

aykune Guest

pardon kıslar yanlış yasmışım 60 kiloya düşmesi gerekior...

4. 10 Mart 2009
  5. bende sandım ki 30 kilo vermesi gerek:))
    günde 6 öğün beslenecek.ama ara öğünlerde meyve ,light yoğurt gibi gıdalar tüketecek.kalsiyum yağ yakmasına yardımcı olur ayrıca light süt ve yoğutta yağlıdan daha çok kalsiyum var.spora devam edicek. bol su içecek.akşam 6'dan sonra sadece ya bir porsiyon meyve ya da bir bardak süt-yoğurt tüketecek.. 3 ayda 10 kiloyu gayet rahat verebilir. zaten daha fazla vermesi sağlık açısından iyi olmaz..
    başarılar...

6. 10 Mart 2009
  7. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    ayda 3.300gr denk geliyor tatlım çok rahat vereblir sıkmayın kendinizi... çocuğuda strese sokmadan hergün 2 saat yürüterek ve düşük kalorili fakat yüksek proteinli besinlerle çok rahat zayıflatırsın ki hatta daha fazlasını verir 3 aylık düzgün beslenmeyle cnm..

8. 10 Mart 2009
  9. aykune

aykune Guest

çokk saolun kıslar...

10. 10 Mart 2009
  11. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    canım çocuğun hayatındaki şeker,tuz,un,yağ olayını kesin.. sadece zeytin yağı kullanın.. abur cubur yemesine izin vermeyin.. senden gizli yemesine engel olmak için onu bol bol motive etmelisin.. hatta beraber yürüyüşlere çıkın,beraber spor yapın.. sende aynı yemeklerii onunla ye hatta beraber birbirinize söz vererek başlayın maksat kızı gaza getirmek:) bakalım kim daha çok verecek diye iddialaşın.. sonunda istediği bişiyi alıcağınızı söyleyin.. meyve,sebze,beyaz et,yumurta,light süt,yoğurt,bol yeşillik ve spor temelli bir diyetle ondakide bu metabolizma hızıyla 20 kilo bile veriir:)))

12. 10 Mart 2009
  13. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bende kucukken cok kıloluydum tam 90 kılo 172 boy :) bende sporla werdım abur cuburu kestım ınsalah werır werdımı hıc kılo

14. 10 Mart 2009
  15. aykune

aykune Guest

zaten kızımın kilo almasının nedeni abur cubur sanırım ki...Kardeşi ne yerse oda yiyio kızımı bi kaç gün gözlemledim yemicem diyor fakat yine kendine sahip çıkamadığını söylüor....

16. 10 Mart 2009
  17. aykune

aykune Guest

Elifçimmm kızım ilk 73 kiloydu sporla ve benim sayemdee 70 kiloyaa indi...

18. 10 Mart 2009
  19. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay cnm benım bırden kendımı gördum benmde kardesımın kuzenımın cıkolatarını calardım:KK70:ınsalah werır cnmm ben sımdı 38 bedenım ınsalah oda werır bıraz wermeye baslayınca ınsalah kendı daha cok ıster