kızım 20aylık ve sadece uyurken alt dudağını emiyor yardım

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve serpilce tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : serpilce
  1. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bir fikir verin lütfen ne yaptıysam olmadı kızım 20 aylık ve uyurken alt dudağını emiyor anne sütünü 16aylıkken kendi bıraktı zorlamadım o zamanda emiyodu doktor emme refleksi olabilir düzelir dedi ama hala düzelmedi ne yapıcağımı bilmiyorum acaba başka bir doktoramı götürsem doğduğundan beri aynı doktora gidiyoruz benim gibi bir sorunla karşılaşan varmı çözüm ve önerilerinizi bekliyorum lütfenn.

2. 2 Mayıs 2008
  3. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadasım çözüm nedır bılmıyorum ama benım kızım 3yasına gırecek ve gece uyurken hala emıyo gıbı dudakları ben sorun olmaz dıye hıcbır doktora gıtmedım sen böyle yazınca merak ettım bende soracagım.

4. 2 Mayıs 2008
  5. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba sizleri endiselendirmek istemem ama ayni sorunu ben yasamissim Amcam emzigimi alip
    bir daha vermemis ve ben dudak emme aliskanligim cikmis 1,5 2 yaslarinda alt dudagimi bunu uyurken
    yaparken ileriki yaslarimda uyur uyanik fark etmeksizin yapmissim..suanda bebekleriniz evde sorun olmaz ama artik disari falan cikatiginizda mesela ben emmerken disari cikinca soguk vurunca duddagimin emmdigim yerler yara ceneme kadar dususnun...okul zamani yine emiyordum ogretmenlerim kiziyordu yaralar icinde geziyordum..sonra bi ogretmenim cok korkuttu
    seni sinifta birakcam dedi 2 veya 3 e gidiyordum o zaman biraktim..cok kotu ya en kisa zamanda unutturmaya calisin ileride aliskanlik yapinca daha kotu birakmasi zor annem kizsada gece yatakta gizli gizli emiyorudm :)))

6. 2 Mayıs 2008
  7. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Valla kızlar ne dicem bilemiyorum kızım sadece uykusu geldiğinde yapıyor bunu çok korktum şimdi ya ilerde yara falan olursa aman yarabbi bir an önce doktora gitsek iyi olacak inş. bir çözüm bulunur teşekkürler.

8. 5 Mayıs 2008
  9. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın kızlar benim kızım uyurken illa küçük bir oyuncak ayımız var onu istiyor sizin çocuklarınızında vazgeçemediği uyurken illa istediği bir oyuncağı varmı ve acaba bunlar zararlımı ne dersiniz? CADIARZU

10. 16 Mayıs 2008
  11. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim oyuncaktan birsey olmaz hem daha guzel ona sarilir uyur

12. 30 Mayıs 2008
  13. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Galiba bir kaç arkadaştan başka kimse bu sorunu yaşamamış ne güzel keşke bizde yaşamasaydık aman Allah başka dert vermesin ama hala uyurken dudağını emiyor yaa senağlama:a015:

14. 26 Temmuz 2008
  15. serpilce

serpilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    konumu güncellemek istedim belki aramıza yeni katılan arkadaşlar bir fikir verir bana :a015:

16. 14 Eylül 2008
  17. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Damla da peluş battaniyesi olmadan uyumuyor bir türlü biliyorsun...
    Ağustos sıcağında bile battaniye ile yatırıyor, bende bu huyundaz vazgeçiremiyorum...
    Gamzenin battaniyesini bile almıştık ya, o kadar düşkün yani...
    :eek: