kızım 4 aylık kucak istiyo

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kasem tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : kasem
  1. kasem

kasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kızım 4 aylık gazı var diye ucağımıza aldık şimdide gazını kestiremiyoruz kucağmıza alınca gülüyo susuyo napcam yardımmmmmmmmmmm

2. 7 Mart 2010
  3. pamukprensler

pamukprensler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bol bol kucakla sev onu ne güzel.valla bence bebeğin karakterinden kaynaklanıyor.benim ilk oğlumda böyleydi yeminle ev işlerini bile o kucağımda zorla yapardım yada o uyurken.denemediğim hiç bişi kalmadı aksine alıştırmak için olmadı.şimdi 4 yaşında yine dibimden ayrılmaz ve sürekli kucaklaşır birbirimizi öperizzemuszemus

4. 7 Mart 2010
  5. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    BENCEDE DERT etme sakın nasıl olsa büyüyecek az bir zamanın kaldı bi emeklesin adımlasın kucagına alamayacaksın tadını cıkar derim benim meleğimde tam kucak ve ilgi bebeği :) 9 aylık oldu bugün tam anlamıyla emeklemeye basladı dedimki ne cabuk gecti zaman bana alma kucagına alısır diyenlere cok sinir oluyordum bi daha bebek mi olacaklar evet belki cok zorlandım ama olsun doyadoya koklastık hep kuzumla...

6. 8 Mart 2010
  7. kasem

kasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız tadınnı çıkarmalıyım

8. 8 Mart 2010
  9. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    tabi ki bebeğin annesine düşkün olması güzel. ama bazen boğuluyor insan lavaboya bile gitmeye fırsat vermiyorlar. 7/24 birarada. sizleri bilmem ama arkadaşlar bu benim psikolojimi bozuyor.

10. 8 Mart 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Büyüyünce bu sefer sen istiyceksin kucağıma gelsin lütfen diye ama o gelmiycek. Öptürmiycek bile. Kıymetini bilin bugünlerin.boshayallersmile

12. 8 Mart 2010
  13. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet belki o zaman gelince isteyeceğiz gelsin diye ama sağlığımız ne olacak peki artık sırtımın belimin ağrısından hiçbirşey yapamıyorum zaten ilaçta kullanamıyorum uyku da yok sağlıkta geri gelmiyo yani keşke sağlık psikoloji bozulmadan yapılabilse ama olmuyo işte

14. 8 Mart 2010
  15. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    benimde yavrum olsada doya doya koklasam keşke...sevsem,sevilsem.

16. 9 Mart 2010
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kızım o zamanlar hiç istemiyordu şimdi ise 8 aylık oldu ve kucağımdan inmek istemiyor ama her ne kadar sürekli taşımak zor olsada ee büyüyünce her yere kucağımda dolaştıramaycağım nasılsa hem yanaklarda hemen önümde ohh daha ne olsun

18. 9 Mart 2010
  19. candy2009

candy2009 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım söylediğiniz şey biraz alakasız kaçmış. Herkesin derdi kendine göre. 24 saat bebek olsa kucağımızda taşıyabilirmiyiz? Bu yorumunuzla bu konuyla ilgili dert yanan anneye yardımcı olmak yerine gereksiz yere vicdan azabı duymasını sağlarsınız belki istemeden. ya da içten içe şikayetçi olduğu için suçlamış gibi olursunuz. bu dertlerden bebişi henüz olmayan bayanlar anlayamaz zaten ama yinede empati kurmak gerek