kızım 8 aylık ve ben 2 aylık hamileymişim:()

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nehiray tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nehiray
  1. nehiray

nehiray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl oldu bilmiyoruz korunuyorduk... adetim 1 hafta geçikti,sağlık ocağındaki hemşire bu çok normal yeni doğum yaptığın için olablir geçikme dedi... ama içim yinede rahat değildi test aldım ve 2 çizgi çıktı ve ben şoktayım,,vallahi yeni kendime geldimde yazıyorum bu yazıyı...hala kendimi toparlayamadım,eşimde aynı şekilde tabi çünkü bebeğimiz daha çok küçük...
    ve ben ilk hamileliliğimde hep yaptım miğde bulantısından dolayı yine öyle olursam bebişime nasıl bakıcam annemde yok yakınımda yardım edecek kimsede yok...
    öğrenince hamile olduğumu 2 hafta ağladım ama ağlamak fayda etmiyor dikkat ettik ama oldu... vardır bundada bir hayır diyoruz..birde sezeyan olduğu içinde korkum ondan yine aynı acıyı çekmek istemiyorum yeni kendime geldim zaten offfffffffffffffffffffff düşünmek bile istemiyorum:KK43::KK43:
    kızımı ağlıya ağlıya sütten kestim... sütümde çok yarıyodu kızımıa gerçi artık herşeyi veriyodum yiyorda 1 yaşına kadar emzirmek isterdim yinede....yazarken bile ağlıyorum...psikolojim bozuldu yaa.. ne yapacağımı bilemiyorum çok üzülüpte karnımdakinide etkilenmesini istemiyorum...ama elimde değil benneyaptımkibenneyaptımki

2. 26 Ağustos 2008
  3. canım sağlık olsun vardır bı hayır :)

4. 26 Ağustos 2008
  5. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sadece evdemi test yaptın??...kızı sütten kesmeden birde kan tahlili yaptırsaydın..evdeki testler yanlış çıkabiliyor...doğruysada evet dediğin gibi vardırr bir hayır hamile kalmanda ..bende kızım 10 aylıkken oğluma hamile kalmıştım..bende zorla kestimki kızım çok düşkündü memeye..ve bende ilk sezeryandı oğluşumdada sezeryan oldu..gerçi ben yapı olarak kuvvetliyim çabuk toparlıyorum..hamilel
    liğimde ağır geçmiyor ama kızım küçük ve çok huysuz bir bebekti...allah herşeyin bir kolayını veriyor muhakkak..sen kafana takma bebeğin etkilenmesin...ne kadar sakin b ir gebelik geçirirsen bebekte o kadar sakin ve akıllı oluyorr...umarım herşey istediğin gibi olur sevgiler...

6. 26 Ağustos 2008
  7. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim okaar kendini üzme, ikisi birden büyürler cok güzel olur...sen yinede doktora gidip kan testini yaptir ve kontrol ol.....kendine iyi bak .................

8. 26 Ağustos 2008
  9. nehiray

nehiray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emin olmak için utrasona girdim doktora girdik ve gördük 2. bebeğimizi daha yeni olduğu için ozaman kalbi atmıyordu şimdi 9 haftalık oldu kalbide atmaya başlamıştır... ama hala inanmıyorum çünkü kızım yeni yürümeye başılıcak ilgi istemesi daha çok olucak ve ben koca göbekli halimle alamıca kucağıma doğum yaptıktan sonra bi süre.. inşallah bu gebeliğimda fazla miğde bulantısı olmaz kızıma çok rahat bakarım...amannnn ne bileyim benmi çok büyütüyorum acaba...ikisi beraber büyüyecekler ben biraz yıpranıcam ama olsun artık

10. 26 Ağustos 2008
  11. nehiray

nehiray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gebelik kesin utrasona girdim

12. 26 Ağustos 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım ya benımde oglum 4 aylık korunuyoruz ama boyle haber duyunca cok korkuyorum

sezeryanlıyım bende ıkı yıl cocuk yok dıyor doktor..y

senı cok ıyı anlıyorum...

rabbım yardımcın olsun.....dualarım senınle

14. 26 Ağustos 2008
  15. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım ne yapacaksın üzme kendini vardır bundada bir hayır.ikiz gibi büyütürsün ..........
    bak bende ikizlerime hamişim .........

16. 26 Ağustos 2008
  17. cigdemnaz

cigdemnaz Her Günüm Ayrı Bir Zehir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme... evt bakımları zor olacak.. yine de çok güzel bir haber bence tbrklera.s. benim ablam aynı olayı yaşadı.. Şimdi o da 5 aylık hamile.. oğlu 1 yaşında... ablamda bizden uzak.. Ama bakıyor zor olsa da üstelik ablamn birde 5 yaşında kızı var... Allah analı babalı büyütsün.. Ne olur aldırma

18. 26 Ağustos 2008
  19. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canim allah yardimcin olsun ne diyim ama biyandna da gusel ikisi ayni anda buyu rve bundada bi hayir vardir her bebek kismeti ve bereketi ile gelir...bende sezeryan ile dogum yaaptim banada 5 sne yasak bende korunuorum doktorum hap kullanmamai tavsiye etmedi hormaonlari bozuormus sprial dedi esim istemedi esim korunuyor simdilik ama hayirlsi olsun ne diyim snada