kızım arkadaşlık kuramıyor

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve Diana tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Diana
  1. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    9 yaşında bir kızım var okul konusunda sorumluluk sahibi derslerinde çok başarılı öğretmeni çok memnun evde sorumluluğun s si yok dağınık ayrıca yakın arkadaşı yok üçüncü sınıfa gidiyor ama sırada bile tek başına oturuyor bana tek başına oturmanın ne kadar rahat olduğundan bahsediyor ama üzüldüğünden eminim çok duygusal bi çocuk çünkü önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim arkadaşlarCADIARZU

2. 2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Diana
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Belki siniftan birkac arkadasini eve davet etmek ise yarayabilir, mesela kizlar arasinda kücük bir parti veriyorum, kostüm balosu yapicaz gibi seyler....:nazar:

Kizinizla bir konussun, kimleri cagirmak ister mesela...davetiye hazirlayin...bir kek biraz limonata biraz müzik öyle öyle kaynasir belki...benneyaptımki

Yada müzik veya spor faaliyetlerine yazdirsaniz....okul baskisi olmadan daha rahat olabilir..CADIARZU

Bir Anne olarak mutlaka kiziniz icin üzülüyorsunuzdur, bende olsam bende üzülürüm lakin bazi cocuklar ciddende yanliz olmayi daha cok seviyorlar...tabiki siz yine elinizden geldigi kadar onu sosyallestirmeye calissin ama zoraki degil, her zaman onun isteyi ve onayi ile..a.s.

Umarim en kisa zamanda cok iyi dostluklar arkadasliklar kurar kiziniz....sevgilerimle:teselli: