Kızım artık emmiyor:(

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ceren_78 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ceren_78
  1. ceren_78

ceren_78 Guest

beklenen oldu ve kızım emmeyi bıraktı kızlarr:KK43:bebişte haklı..emdi emdi baktı süt çok az .deymiyor yorulduğuna.niye yorayımki kendimi hazırı var nede olsa dedi heralde.çok üzgünüm yaa.memeyi resmen diliyle ittiriyor ve ağlıyor verdiğimde..ne yapsam geri döner kızlar.ne olur akıl verinn.gece emiyo doymasada.ama gündüz ağzına almıyooo.napıcam bilmiyorummm.sizinle paylaşmak istedimmm...:çok üzgünüm:

2. 29 Kasım 2008
  3. aymu

aymu Guest

canım gündüz sağ biberonlada olsa mutlaka ver bence:ecrin_bebek:

4. 29 Kasım 2008
  5. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    bıraktırma ne yap ne et zorla daha çok küçük en az 6 ay emzirmeye çalış göğsüne tatlı bişiler sür bal hariç yada sütünü sık gögüs ucunu tatlandır uğraşacaksın biraz ama napalım onlara herşey feda.. sütünü arttıracak bişiler ye tatlım..

6. 29 Kasım 2008
  7. NAZ78

NAZ78 TUĞÇE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sen mi inat bebişin mi inat sakın pes etme hihoyyytbak gece emiyormuş gündüz de arkadaşların dediği gibi sağıp biberonla falan verirsin olmazsa ek mama mı verdin de bıraktı emmeyi inşallah bi çaresini bulup bebişi kandırabilirsin kendini de üzme sakın sütün azalmasın daha fazlaa.s.

8. 29 Kasım 2008
  9. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    off off benimde sutum varr var ama emmiyor 4 5 saat arayla bagrısla memeyı verınce kıyamet kopuyor evde var ama emmiyor yanagındn tutup cekıyorum zorla agzına verıyorum hic duskun deil arkadasın dedıgı gıbı gece yada gunduz uyurken guzel emiyor napcamı sasırdım

10. 29 Kasım 2008
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bolbol kayısı hoşafı iç süt çağolcak gün içinde en az 2 lt yani 9-10bardak su iç sütü gelmeyen arkadaşım gelecek sütün gelince de bebeğinin hoşuna gideceke emmeye başlayacak emin ol kendini emmeye hazırla sen böyle düşündükçe gider süt sen emzirmeye odaklan gerçekten inan bak,,,

12. 29 Kasım 2008
  13. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    pes etme sakın pes etem hazırı unutturmaya çalışşş verme açlık bastıracak

14. 29 Kasım 2008
  15. sherry456

sherry456 Guest

canım aynı sorunu bende yaşadım.mam takviyeli gidiyorduk ve kızım memeyi almak istemez oldu.meme verince kendini yırtıyordu.aynı senin ki gibi gece emiyordu.
    bende gündüzleri ayağımda sallayıp uyutttum öyle emzirdim.biraz zor tabii ama sabretmelisin.
    şimdi bazen inat etsede alıyor artık memeyi.
    sağmakta bi çözüm ama çok zor heryerde sağıp veremiyorsun.

umarım sen kazanırsın

16. 29 Kasım 2008
  17. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım mamayı biberonle veriyosan eger o yüzden de emmek istemez biberon daha kolayına geliyodur bence eger biberonla veriyosan biberonu biırak derim

18. 29 Kasım 2008
  19. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nil'cim aynı sorun bizdede var. sütüm var ama kızım emmiyor sinirimden oturup ağlıyorum. senağlamasenağlamabenimkide hiç düşkün değil. aç bırak banamısın demez okadar yani. gece emiyor uyku sersemi olduğundan dolayı heralde. gündüz öyle bi bağırıyorki resmen C şeklini alıyor kafayı çevirip feryadı basıyor. bende sallıyorum hafif sersemleşince veriyorum. bazen faydasını görüyorum bezende hemen uyanıp gene bağırıyor. deli gibi emen çocukları görünce imreniyorum. napacam bilmiyorum yani :eek:klava::eek:klava: