kizim beni emmek istemiyor

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve kismet yagmur tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kismet yagmur
  1. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kizlara.s. dünden beri kizim beni emmiyor :1no2:emzirmek icin kucagima aldigimda basbas bagiriyormirmirmirmir dün gece kalkinca emdi ama sabah kalkinca emmiyorsenağlama mecburen bugün mama verdim biraz:eek:klava:
    ama isin tuhaf tarafi sütümü biberona sagdim onu ictihihoyyyt ama emmeye gelince yok ne yapicam sasirdim ya kizlar basina böyle birsey gelen varmi:sm_confused: daha kücük:ecrin_bebek: kizim ayin 4.de 3 ayi bitecek ben en az bir sene emsin istiyordum :Saruboceq:gögüslerim sis bekliyorum öyle yardim lütfennnnnnn:teselli::

2. 29 Aralık 2008
  3. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    daha önce bebişe biberon verdinmi belki biberona alışmıştır belkide gazı old için emmiyodur benim oğlum gazı olduğunda beni emmiyor mesela

4. 29 Aralık 2008
  5. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar arkadasım..Oncelıkle bebegınızı ALLAH bagıslasın hayırlı uzun omurlerı olsun ınsallah..Gelelım mevzuya benım kızım da 4-5 aylıkken bırdenbıre emmek ıstemedı memeyı reddettı hatta goguslerımı tıkadı sut ve fızyoterapı yapıldı fakat sonra cok sukur emmeye basladı yıne 14aylık hala emıyor..Aklında bulunsun eger tıkanırsa hemen bır bezı utule ve masaj yap tıkanan kanalları acar ve rahatlatır vcanım ..
    Emmek ıstemeyısının bırcok nedenı olabılır
    Yedıklerınız etkıleyebılır mesela cok baharatlı yemıssınızdır sutunuzu etkıler
    Bebısın burnu tıkalı olabılır
    Agız ıcı yaralar olabılır aynı pamukcuklar
    Sutunuz azalmıs olabılır
    Herhangı bır enfeksıyon veya agrı olabılır kı bunu anlarsınız huzursuz olur
    ya da bııberona alısmıstır dıyecegım ama sanırım bu degıl.. Insallah devam eder emmeye annecıgısı cunku anne sutu essız bır gıda..Guzel hberlerını beklıyoruz

6. 29 Aralık 2008
  7. kismet yagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    terken slm:1hug: sadece biberonu rezene cayi vermek icin kullaniyorum günde 1 veya 2 defa alissaydi 2 ayda böyle bir sorun olmazmiydi acabaCADIARZU gazi oldugu zamanda belli ediyor zaten:jeyyar: sütümün tadinada baktim bir degisiklik yokcokacimcoook simdi mamayi icti uyuyor:ecrin_bebek: bakalim uyaninca ne yapicam:uhm:

8. 29 Aralık 2008
  9. kismet yagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sagol libyana benim korkumda sütümün tikanmasi uyarin icin sagol:Saruboceq: agzi yara olsa mamayida icmez sanirim ama genede bilemiyorumkiCADIARZU pamukcukda yok agzinda yani bebegimi rahatsiz edecek bir durum yok sastim valla ne yapicam ben tek umudum biran önce gene beni emmeye baslamasi sütüm kizima iyi yariyordu cünkü kilo alimi cok güzel boyuda iyi uzuyor masallah:nazar: insallah eski düzenimize gene devam ederiz:Saruboceq:

senin bebeginide allah bagislasin seni ve bebegini cok öptüm:1hug:a.s.

10. 30 Aralık 2008
  11. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım sutun az gelıyo olabılır az geldıgı için memeyi reddede bilir bberondan cok geldigı için onu tercih ediyo olablır yada kulagında agri olabılır cenesini hareket ettırdıkce agrıdıgı için emmez inş duzelırsınız

12. 30 Aralık 2008
  13. kismet yagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canim:1hug: bugün normale döndü kizim bugün sadece beni emdi kizim hihoyyytdedigin gibi dün heralde bir sikintisi vardi:1no2: bana cevab yazan herkese tesekürlera.s.:nazar:

14. 30 Aralık 2008
  15. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de tam tersi bir sorunum var bebeğim mama istemiyor meme istiyor ama sütüm az olduğu için memeyle doymuyor ve onada kızıyor aç olmasına rağmen 1 damla bile mamayı almıyor ağzında bekletip sonra çıkarıyor mama takviyesi şart çünkü göğüslerim 6-7 saatte anca doluyor önceleri kaşıkla ve biberonla mamayı çok güzel yiyordu mama değişikliğide yaptık belki tadını beğenmiyodur diye ama kesinlikle hiçbirini ağzına bile almıyor:KK43: aç olduğu içinde sürekli ağlıyor napıcam