Kızım beni özlemişşşş....

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Pembemsi tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Pembemsi
  1. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar salı günü oğluşumun anaokulunda program vardı.... bizim minik cadıyı mecbur babaaanneye bıraktık.... program yakaşık 3 saat sürdü ve ben bebişimden yaklaşık 3,5 saat falan ayrı kaldım.... beni görünce nasıl gülücükler verdi anlatamam... beni seyretmekten ve gülümsemekten ememedi bile... 2 çekiyor memeyi sonra kafasını kaldırıp gözlerimin içine bakıp bana bir gülücük veriyor ki sormayın... beni özlemiş resmen yaaaaaa... haftaya da okula başlıyorum.... ben nasıl ayrılcam kızımdan yaaaaaaaa...:a015: senağlamasenağlamasenağlama

2. 5 Haziran 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.873
    Ödül Puanları:
    463
    ay kıyamam yazık yavruma :1no2: ne kadar hassas oluyorlar bebek bile olsalar. ama çalışmak zorudaysan malesef yapabilecek birşey yok. çok özleyecek ama zamanla alışacaktır :1hug:

4. 5 Haziran 2009
  5. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahh zaman herşeye devaymış.ınsanoğlu herşeye alışıyomuşş.ılk günkü gibi acılar taze kalmıyormuş.Bunları öğrendim sende öğreneceksin.Allah başka türlü acı dert ayrılık vermesin .Çok şükür çocuklarım var çok şükür işim var deyip gidicen işee .zor değilmi bırakmak zor ama herşey onlar için değilmi:KK43:(

6. 5 Haziran 2009
  7. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy yavrum benim....kıyamam..bende haftaya başlıyorum canım işe...nasıl ayrılıcam kızımdan diye düşünüyorum..nasıl özlerim ben onu yaa...

8. 5 Haziran 2009
  9. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla haftaya bi gidip gelcez... öğrenci yok der yok daaaa... asıl eylülde dananın kuyruğu kopacak.... oğlumda yaşadıklarımı düşünüyomda... ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN....

10. 5 Haziran 2009
  11. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım öyle zorkı 1 haftadır calısıyorum nasıl zor anlatamam..öyle cok özluyorumkı onu ve sabah onu bırakıp gitmek öyle zorkı..senağlama

12. 5 Haziran 2009
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    kaç aylık oldu bebeğiniz...
    Sizi çok iyi anlıyorum benide eylül stresi sardı, hamileyken diyordumki öyle mezun öğrencilerimden birinin yanına bırakırım, ne kadar abartıyor anneler derdim, meğer böyle değilmiş, içim titriyor resmen.. Siz gene şanslısınız aileden bakacak birileri var, kim olsa elden iyi bakar. Allah kolaylık versin çalışan bütün annelere...

14. 7 Haziran 2009
  15. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebişim 5 aylık, 30 aralık doğumlu. eylülde tam 9 aylık olcak... ama ben bi tane daha büyüttüm, 5,5 yaşında... neler yaşayacağımı biliyorum az çok ve inan uykularım kaçıyor...

16. 7 Haziran 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

oyyy cnm yaaa :):)

allah ayırmasın