kızım bişey yemiyo,çok su içiyo delircem

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve afranaz tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : afranaz
  1. afranaz

afranaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar kızım 1 haftadır nezle.iştahı iyiydi normalde ama bi haftadır bişey yediemiyorum.hep su içmek istiyo.zayıfladı biraz.acaba neden suya çok yöneldi su görünce dayanamıyo.bide balgamı var pek atamıyo şurup içiyo ama.balgam söktürücü doğal bi yol bilen varmı.iyileşince iştahı normale dönermi.böyle gitmesinden çok korkuyorum..lütfen yardımmm...

2. 10 Ekim 2009
  3. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tabiyki canım iştahsız olması doğal iyileşince eski iştahı yerine gelicektir benim kızım da hasta olunca hiç birşey yemiyo su ve devam maması ağırlıklı besleniyo başka da hiç birşey yemez grip nezle vb hastalıklarda vücutta su kaybı oluyomuş onun için bol su tüketiyorlar canım bizde hasta olduğumuzda bol su tüketiriz dilimiz damağımız kurur bebişlerde aynen öğle canım çok geçmiş olsun canım bebişine ve kendine ii bak canımopuyorumnanaktan

4. 10 Ekim 2009
  5. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım normal birşey yememesi bol süt içir su içir...iyileşince normale dönecektir..