kızım daha dönmemiş

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bitanelerim tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

4 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bitanelerim
  1. bitanelerim

bitanelerim yavuz hatice Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar meraba ben 32 haftalık hamileyim doğuma az kaldı dk gittim ve bebek ters dedi ama döner dönmesse sezaryan olur dedi 15 tekrar gidcem dönup dönmedine bakcam benim sorum şu bebeğin dönup dönmedini nasıl anlıyoruz yada anlıya biliyomuyuz kendimiz:CüvCüv:

2. 4 Ekim 2009
  3. canim oyle bi anlarsinki nasil hemde benimkinin dondugunu bildim idrara dk gidiyodum rahmim sanki disina cikacak gibi oluyodu cati diyolarya onun hergun birazdaha acildigini hissediyosun kafasi oraya gelince ben normal istiyorum hayirlisi bakalim son anda bi aksilik olmazsa normal simdilik sezeryanda kolaylasti artik korkma kendini strese sokma bence tatlim Allah gonlune gore versin hayirlisi ne ise o olsun saglikli hayirli gelsinlerde daha ne isteriz uzme kendini doner cadi insallah

4. 4 Ekim 2009
  5. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    zaten bebeklerin cogu 32.haftadan sonra dönüyo endise etme son haftasinda hatta dogum sancilariyla bile dönen bebekler var..kontrollerde bunu anlar doktorun...bebegin eger asagi döndüyse ebelerin yaptigi bir yöntem var ayakta göbek deligine bakmak eger göbek deligini yukardan netbir sekidle görüyosan bebk asagida demekmis--eger göbek deligini ayaga kalkinca göremiyosan bebegin yukarda demekmis...zaten bebegin asagi inince sik idrara cikma sorunun oluyo rahimde cok baski oluyo anliyabiliyosun

6. 4 Ekim 2009
  7. bitanelerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yeni girdim gördüm yazdıklarınızı sağolun inşallah hepimiz hayırlısıyla kurtuluruz bebişlerimizi kucaklarımıza alırız

8. 4 Ekim 2009
  9. bitanelerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen nekadarlık hamişsin canım yaz bana

10. 4 Ekim 2009
  11. sunways

sunways Allah var gam yok...! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende 30+2 gunluk hamıleyım
    benım oglumda ters duruyo
    aslında 28 e kadar normaldı
    bı gece oyle ıyı hısseettımkı ters dondugunu ıkı gun sorna dr gıttım
    dr dedı ters halada ters
    sezeryan olcam bende

12. 4 Ekim 2009
  13. bitanelerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya peki son ana kadar döner diyorlar doğumdan önce tekrar gel bakalım dönüp dönmedine dedi inşallah hayırlısı olur canım hakkımızda hayırlısıyla kucamıza alırız

14. 5 Ekim 2009
  15. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar bende 33+3 günlük hamişim

bebişim 22. haftadaki kontrolümüzde doğum pozisyonundaydı ve şaşırmıştık drum değişir demişti fakat taki 32, haftadaki kontrolümüğze kadar doğum pozisyonu alıktı fakat 32+0 da birde baktıki drumuz ters okadar üzüldümkü bilemessiniz normal doğumu çok ama çok istiyorum çünkü drum bana moral verdi daha döner sezeryana gün veriyoruz ogün dönmüş oluyorlar dedi hiç belli olmaz dedi ama benim tedirginliğim 22 den beri ters duran bebk nasıl olurda 30 da dönmüş artık zor gibi geliyor bana ama yinede umudum var anlıyamıyorum belkide dönmüştür acaba döndümü die eşimle düşünüp duruyoruz.

allahım hepimize yardımcı olsun hepimizin gönlüne göre versin inş.

16. 5 Ekim 2009
  17. bitanelerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım inşallah sağlıkla kucamıza alırız evet bende senin gibi normal doğum istiyorum bakalım benim gittimde ne dicek dönmüşmü ama belli olmaz benim dk dedi son zamanada dönen var yanı hayırlısı canım:CüvCüv:

18. 6 Ekim 2009
  19. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım ben bildiğimden beri ters duruyo ve hala öyle yukardaki sdönmeyede hiç niyeti yok sanırım. yarın doktora gidicem sezeryan için günü konuşucaz büyük ihtimal. bakalım hayırlısı. Allahtan..