kızım diş çıkarıyormuş

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve serçecik tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : serçecik
  1. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    son 3 gündür ishali ve iştahsızlığı olduğu için doktora götürdüm..agzını acıp muayene eder etmez"diş çıkarıyor küçük hanım" dedi doktor.gunde 5-6 kez cıvık bir şekilde kaka aypıyor..bol su veriyorum.bi an önce çıksaydı henüz görünürde birşey yok ama dişe tleri çok şişmiş ve salyası çok akıyor ne bulsa diş etlerini kaşımak için ağzına sokuyor..kuzum benim havalarda sıcak..sizler ne yaptınız dişi çıkan varmı...

2. 18 Ağustos 2009
  3. akvaryumm

akvaryumm o benim dünyam Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım allah kolaylık versin.benim minik de henüzçıkaramadı.çıkarsaydıda rahatlayaydık.

4. 18 Ağustos 2009
  5. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun kuzucuğaaaa..biz daha çıkarmadık ama salyalarından sürekli üst baş değişiyoruz..ve çok iştahsız..dediğin gibi herşeyi ısırmaya kemirmeye çalışıyo...

sanırsam yakındır bizim de

6. 18 Ağustos 2009
  7. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    insallah hepimiz hızlı ve koaly bir sekılde atlatırız bu diş merasimini:Saruboceq:

8. 18 Ağustos 2009
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım benim umarım çok sıkıntı çekmeden bir an önce patlatır dişini valla bizimkinde tık yok salya ve kaşıntı çok ama görünürde bir sey yok güzelim diş eti nasıl oluyo rengi falan degişiyomu anlaşışıyomu çıkartacagı bilelim bizde...a.s.

10. 18 Ağustos 2009
  11. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah çok çabuk atlatır kuzucuk hatırlarmısın bilmem bende 2 ay önce aynı şikayetle doktora gitmiştim banada diş demişerdi ma hala çıkaramadı mafoldumben ne bulursa ağzında:bbo: bir an önce sıkıntıları gider inşallah bebişlerimizin

12. 18 Ağustos 2009
  13. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    inş hemen çıkarır bizdede salya devam şimdide ısırmaya başladı kızım nasıl ısırıyo parmağımı anlatamam ama beyazlık falan yok diş etlerinde acaba biden mi patlıyo bu diş..seninkinin diş etleri nasıl?

14. 18 Ağustos 2009
  15. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    diş etleri kırmızı canım üstelik oldukca şiş ..ancak bi arkadasın bebegı de böyle olmus ve 1 ayda cıkarabılmıs dişini..ve bugun 8-9 kez kaka yaptı....ateşi yok ama ishali var.iştahı eh işte diyebılecegım sekılde..

16. 18 Ağustos 2009
  17. songulce17

songulce17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah kuzuna.benim minik kızımda çıkardı alttan.şimdide onun yanındaki çıkıyor maşallah.

18. 26 Ağustos 2009
  19. neely

neely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrı bir topik açmak istemedim...
    kızımın dün dişi çıktı...çok fazala takip edemediğim için bilemiyorum belki bizden önce çıkaranlarda vardır...darısı diğer şubat annelerinin ve bebişlerinin başına
    ama zormuş kızlar gerçekten diş çıkarıyorum diye kızım bu ay kilo verdi...napalım olsun buda gelişmlerinin bir parçası..:ecrin_bebek: