Kızım diye severken bu ne şimdi ya

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve snmglr tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : snmglr
  1. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şu anda 8 aylık hamileyim arkadaşlar.
    4,5 aylıkken falan herzamanki doktoruma kontrol için gittiğimde sağlıklı olduğunu ve bir kız annesi olacağımı söyledi bana.İlki oğlandı ve oğlandan sonra kız olacak olması beni sağlıklı olduğunu öğrendikten sonra çok sevindirdi.
    2 gün önce yine gittim,epeydir gitmemiştim tabi.Tekrar ultrasona girdim ve doktorum sordu ee adını ne düşündünüz bakalım.Yaprak olacak hayırlısıyla dedim doktora.
    Ne yaprağı be erkek olacak buda demesinmi bana.Şok olduk eşimle donakaldık,4 aydır hep kız olacak kız olacak diye kendimizi buna odaklamışken,eşyalarını pembe pembe almışken ve üstelik herkesde böyle biliyorken şok geçirdik çok şaşırdık.
    Neyse vatana millete hayırlı olsun inşallah.2 tane asker yetiştereceğim vatana,bundan daha güzel ne olabilir?

2. 22 Ekim 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bunda 4.5 aydan sonra birdaha gitmemeniz çok büyük etken olmuş. Ben olsam bu kadar ara vermezdim doğrusu. Allahtan sağlık diliyorum kolay doğumlar. Hayırlı evlat olsunlar inşallah ve Allah olmayanlarada versin...

Amin :-))))))

4. 22 Ekim 2008
  5. nazarlxixk

nazarlxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende 7 aylık hamileyim ve buna benzer olay bende yaşadım.bende 4 aylıkken doktora gittiğimde bebeğin erkek dedi 1,5 ay sonra tekrar gittiğimde bu sefer bebeğin kız dedi.cinsiyet benim için önemli değil tabiki sağlıklı olsunlarda.ama insan alışıp değişince bi arada kalma durumları oluyor.ben yinede pembe renge ağırlık vermiyorum ne olur ne olmaz.herşeye hazırlıklı olmak lazım.

6. 22 Ekim 2008
  7. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    7.ayda böyle seyler yaşayanları duydum ben de..
    hatta eltiminde aynı böle olmuş.
    ama hemen hepsi cok sık ultrasona girmeyenler,belli bir doktorda doğru düzgün takibi olmayanlar genelde..

8. 22 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

offf kizlar icim bi tuhaf olduu
    bende 19 haftalikken yani 4 bucuk aylikken gittimm
    sanirim kiz dedii ve birdaha girmedim ultrasonaaa gorenlerr karnimdan oglanmi diyorr:KK43:(((
    boyle bi soku hayatta kaldiramamm
    offf bilmiyosaniz bilmiyoruz diyin yahuuuu

10. 22 Ekim 2008
  11. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bana da doktorum kız dedi ben de korktum şimdi bak.. herşeyi pembiş pembiş aldım, ismini ebru koydum ya oğlan derse.... neyse hayırlı olsunlar da... kızmış oğlanmış sorun değil...

12. 23 Ekim 2008
  13. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim sağlıklı,hayırlı evlatlar versin inş a.s.

14. 23 Ekim 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    neyse hayirlisi olsun canim..saglikli olsun da farketmez...ucuncu bebegin kiz olur insallah...

16. 23 Ekim 2008
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    cinsiyetini 16.haftada öğrendim her gittiğimdede söylüyor ilk söylediğinde doktor kesin demesine karşı ben değişme ihtimalini düşünmüştüm ama şimdi eminim 3 kerede yanlış göremez heralde :)) keşke cinsiyetini öğrendikten bir ay sonra felan tekrar gitseydin

18. 23 Ekim 2008
  19. EU3

EU3 Guest

canım benım takam akfaan kıyafetlerse sorun egıiştırebıldiğini değiştiirsin snede alalh hayırlısını versın de kzı olglan farketmez ama çok hoş bi duurm olmuşyanı senıanlayabılıyoprum sanırm