Kızım ECRİN ile yuvaya döndüm....

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve Naze tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Naze
  1. Naze

Naze Guest

Öncelikle hepinizden çok geç yazdığım için özür diliyorum....Bildiğiniz gibi 5 Mayıs pazartesi günü sezeryan oldum...Kısaca doğum hikayemi yazıyorum....
    Hastaneye girdikten yarım saat sonra bebeğim dünyaya gözlerini açmıştı...Tam olarak 37 haftalık prensesim 3000 gr olarak dünyaya geldi..İlk ağlamasını genel anestezi olduğum için duyamadım...Ama ameliyathaneden direk bebeğimi eşime getiren ebeyi dahil herşeyi an an eşim görüntülemiş...Doğduğu andan itibaren çok sakin bir bebeğim var şükürler olsun...
    Ameliyata girerken bende garip bir şekilde çok sakindim..Uyandığımda müthiş bir ağrı çekiyordum..İlk bir iki gün kalçadan ağrı kesiciler sayesinde biraz kendimi iyi hissettim..Bildiğiniz gibi sezeryandan çok korkuyordum ama korktuğum kadar varmış diye düşünüyorum...Arkadaşlar tavsiyem mecbur kalmadıkca sezeryan istemeyin..İyileşme süreci gerçekten çok uzun...Bugün itibariyle tam bir haftalık olduk ama dikiş ağrıları halen çekilmez olabiliyor belki bu kişiden kişiye değişir ama ben gerçekten çok zorlanıyorum...Halen toparlanıp normale dönebilmiş değilim...Neyse yazılarınıza ve mesajlarınıza bakamıyorum kusuruma bakmayın sizlere uzun zaman yazamadım şuanıda kaçırmadan yazmak istedim...Hepinizi öpüyorum...Doğum yapmamış arkadaşlara allahtan kolaylıklar diliyorum...Allah herkesi en acısız bir şekilde doğum yapmasını nasip etsin inşallah....Anneler günününüz kutlu olsun...

2. 11 Mayıs 2008
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım rabbım analı babalı bbuyutsunnn...

darısı tum ısteyenleree

4. 11 Mayıs 2008
  5. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah analı babalı büyütsün...

6. 11 Mayıs 2008
  7. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH analı babalı büyütsün

8. 11 Mayıs 2008
  9. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nazecim bende seni merak ediyorsum sağ sağlim kavuçmuşun ecrin kızına çok sevindim ALLAH analı babalı büyütsün inşallah.sezeryanı evet biliyorum ilk günler çookkkk zor geçiyor ama dikişler alınınca baya bi iyileşiyorsun.bende burdan arkadaşlara normali hep önerdim bir sorun yoksa normal en güzeli hayırlısı olsun.öpüyorum

10. 11 Mayıs 2008
  11. neysen

neysen dila şimdide sırada ela Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım allah analı babalı büyütsün

12. 11 Mayıs 2008
  13. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    nazem ECRİN'ini küçük meleğini ALLAH analı babalı büyütsün..sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

14. 11 Mayıs 2008
  15. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ohhhhhhh çok şükür canım allh analı bbalı büyütsün
    sezeryan ağrıları zor valla ne diyim çok mşükür geçti

16. 11 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

allah bebeğini tüm sevdiklerinle güle güle büyütmeyi nasib etsin inşallah. sana en güzel anneler günü hediyesi olmuş bebişin ne mutlu sana. darısı başımıza...

18. 11 Mayıs 2008
  19. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelıkle gecmış olsun canım allah ananlı babalı buyutsun bende sezeryan oldum ama 3 gun kalktım hiç zorluk cekmedım ağrılarımda olmadı doktorum inci başoldan ve konur hastanesı ekıbınden allah razı olsun herşey süper gectı bende cok korkuyordum ama cok şaşırdım cok korkuttular benı ama dedığım gıbı doktorundanmıdır nedır cok rahattım hiç ağrım olmadı cok cabuk ayaklandım bebeğımın butun bakımı ıle ılk gunden berı ben ılgılendım hep galıba kışıden kışıye ve doktordan doktora değışıyo