kızım elini emiyorrrrrrr

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve heves..ela tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : heves..ela
  1. heves..ela

heves..ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar....kızım 2 aylık oldu ..1 aylıkken emzık verdık bır kac cesıt denedık ama almadı emzıgı kusuyormus gıbı yaptı hep...ama ıkı haftadır sureklı elı agzında elını emıyo yalıyoo yumruk yapıoo baslıyo yalamaya...bebklerınızde boyle bır alıskanlık edınen varmı...nasıl vazgecırebılırım bılgısı olan varmı...emzık atılabılır ama el emmek kotuuu arkaadslarrr..Çok üzgünüm çoook

2. 8 Eylül 2008
  3. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :teytey: ellerini keşfediyor sanırım.Bir şey yapmana gerek yok.Zamanla geçecek başka şeyler keşfettikçe :sm_cool:

4. 8 Eylül 2008
  5. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canıımmm bebişinin dişetleri kaşınıyo!! :) Bir dişlik alabilirsin oyalansın.Benim oglum da 20 gun once falan basladı doktor oyle soyledi :)

6. 8 Eylül 2008
  7. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Erken değil mi ama bunun için?

8. 8 Eylül 2008
  9. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım oğlumda onu yapıyordu 1 hafta onceye kadar acıktığı zaman uyurken felan süreklı el ağzında uyanıkkende süreklı elı suratındaa ama şuanda ağlayarak kendını ifade etmeyı öğrendığı için en ufak bişide basıyor çığlığııı...senınkıde atlatır inşallahh..elıne eldıven felan tak sen yınede belkı tıksınır tab eğer devam ederse öyle yapmaya..eatesin dediği gibi kendını keşfedıyor olabılır cnmm

10. 8 Eylül 2008
  11. serince84

serince84 sude'm,şevval'im Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım benim kızda aynı 2 aylıkken başladı hala devam ama aclıkla bi ilgisi yok benimkinin karnı doyuncada yapıyo çünkü ama o kadar keyif alıyoki emerken hep sesler cıkarıyo aglıyosa bile eli agzına degdiği an susuyo bende senin gibi alışkanlık olur diye korkuyorum
    bu arada daha tutmayı bilmiyo diş kaşıyıca bişeyde versek tutamazki anca 1 ay sonra falan tutarlar heralde
    aranızda bebegi 2 ayı doldurmuş anneler bebekleriniz uzanıp bişey tutabiliyomu
    yani benimki geri mi kaldı acaba :)

Son düzenleme: 8 Eylül 2008
  12. 8 Eylül 2008
  13. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı sorun bizdede var canım son 1,5 haftadır şapırdata şapıdata elini emiyor. Önceleri sadece acıktığında yapıyor sanıyordum ama şimdi emirdikten sonrada yapıyor ve maalesef emzik almıyor atıyor sürekli

14. 9 Eylül 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim kiz da acikinca aliyor ama her zaman degil insallah aliskanlik olmaz

16. 9 Eylül 2008
  17. kaangoksu

kaangoksu Guest

canım benim kızım sürekli elini emiyordu ama şimdi yavaş yavaş unutmaya başladı zorlada olsa emzige alıştırdım şimdi 5.ayına giriyo zor oldu emzige alışması ama başardım karpuz suyuna batırıp verdim,yogurda batırıp verdim öyle öyle alıştı dene bence işe yarıyo

18. 9 Eylül 2008
  19. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım kızımda 2 ayını bıtırdı bır seyı tutmak ıcın erken daha ellerı yumru halınde cogu zaman belkı bu ayın sonunda olabılır