kızım geceleri uyumuyor

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve melisnaz tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : melisnaz
  1. melisnaz

melisnaz ömrümün sahibi... Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    kızım nerdeyse 1yaşına girdi ama gece saat başı uyanıyor deli olacam gece olsun istemiyorum
    kızım beni emmiyor biberonla mama içiyor yatmadan önce gecede sıvı pirinç unu pişiriyorum sürekli onu içiyor acaba doymuyormu yada akşama kadar yediği katı şeylermi rahatsız ediyor deli oacam büyüdü artık napmam gerek:95::18:

2. 9 Kasım 2010
  3. sevdankara

sevdankara <Canımsın Oğlumm> Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    pirinç unu yatmadan ağır gelebilir bunu bana hemşire söyledi.üstelik çokda yarayışlı değilmiş yaramıyormuş ama şişiriyormuş bebeği pirinç unu.yatırmadan önce bence kaşık mamaların iygeceler olanı var,onları denersen hem tok tutar hemde rahatsız olmaz.

4. 10 Kasım 2010
  5. melisnaz

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    onu denemedim ewt olabilir ama hani pirinç ununu katı yapınca daha tok tutacakmış gibi geliyor

6. 10 Kasım 2010
  7. sevdankara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    öyle düşününce mantıklı gibi gelebilir o fikir ama yararı olmuyor aksine bebeği rahatsız ediyor.

8. 11 Kasım 2010
  9. melisnaz

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    yok ne denediysem olmuyor bu gecede uyumadı kaşık maması yedirmiştim halbuki ya şimdi boşver demekki bu çocuk uyumayacak diycem ama arada birkaçsaat fazladan uyuduğu oluyor demekki uyumadığı günlerde bişeyden rahatsız oluyor yada ogün doymuyor şaştım kaldım

10. 11 Kasım 2010
  11. sevdankara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    allah yardımcın olsun.benim oğlumda bu aralar uyumuyor pek.1 yaşında şuan.bebeğin ne kadarlık? ve gündüzleri ve geceleri uyku saatleri nasıl?

12. 11 Kasım 2010
  13. melisnaz

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    öğretmenler gününde 1 yaşına girecek bir yaşında sayılır gündüz 2defa uyuyor 1saat en fazla 2saat uyuyor akşamda 10 dea yatıyor 12dwe kalkıyor sonra 1buçuk sonra 3 sonra 4buçuk 5,6 offf deli olacam yardımların için saol

14. 11 Kasım 2010
  15. sevdankara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    inanın son iki haftadır benimkide öyle,bende ne yapacağımı şaşırdım.senden farkım yok yani.uykusuzluktan sersem gibiyim:KK43:bütün bebekler öylemi acaba yoksa gece bi rahatsızlığımı oluyo anlayamadım.

16. 11 Kasım 2010
  17. alpy

alpy Rabbim mucizemi verdi. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    melisnaz mrb,
    kızına gece yatmadan milupanın rezene çayından içirmeyi denedin mi?benim kızım 46 günlük rezenenin kızımın uykusuna olumlu yönde etkisi olduğunu düşünüyorum.

18. 11 Kasım 2010
  19. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    demekki bi benim kızım değilmiş uyumayan,benimde kızım 9 aylık bi kaç gün sonra ama hiç uyku düzenimiz yok,gece oldumu bişe oluyor ona mümkün değil gece 2 den 3 den önce uyumuyor,bi sürü bitki çayı gece çayları denedim bana mısın demiyor artık dün gece sinirimden oturdum ağladım yok uyumuyor uyumuyor işte..çözümü nedir bilmiyorum allahh herkese bol bol sabır versin..