kızım içerde kilitli kaldı :((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve genciza tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    evet bu sabah dış kapının önündeki koliyi alayım derken yürüteçle arkamdan gelen kızım kapıyı çarptı ve içerde yalnız kaldı.nasıl bi şok yaşadığımı anlatamam.elim ayağıma dolaştı resmen.kızım yanımda olsa umrumda değil ama içerde yalnız kaldı ve yalnız kalmayı hiç sevmez normalde hep peşimden gelir evde.alt katta eşimin halası var ordan eşimi aradım işyeri evin altında zaten.hemen geldi elinde yırtılmış pet şişe bıçak bi kaç deneme yaptı ama yok açılacak gibi değil.yakınlardada çilingir yok.kızım mızmızlanmaya başladı içerde ben kapıdan ona sesleniyorum korkmasın diye ama zaman ilerledikçe kar etmiyor oda.bi taraftanda çilingir arama çalışmaları var tabi.kızımın sesi kesildi sonra reklamların oynadığını duydum muhtemelen onu izledi bayılır reklamlara.hayatımda ilk defa reklamların hiç bitmemesini istedim.ama bitince kızım tekrar ağlamaya başladı sesi uzaklaştı arka odalarda mutfakta beni aramıştır bitanem.sonra ağlamaları şiddetlendi.ben sürekli zile basıyorum kapıya vuruyorum ilgisini çeksin biraz sakinleşsin diye ama zaman geçtikçe hiç bişey fayda etmiyor.bide arka taraflardan geliyor sesi benide duymuyor.kahretsin çilingir yok yok yok.eşim yan dairedeki camdan bizim balkona geçmeyi bile düşündüki en üst kattayız.derken çilingir haberi geldi çok şükür.bizim yine denemelerimiz devam ediyor k.kartı kimlik v.s. kapıya sokuyoruz bi umut belki açılır diye ama hikaye.derken çilingir geldiiiiii.ohhh dedim şimdi açılır ama nerdee nasıl kapıymışki adam uğraş uğraş açamadı.kızım iyice bağıra bağıra ağlıyor içerde.kapıyı kırmayı düşündük eşim bitaraftan merdiven bulmaya gitti alt kattan balkona tırmanacak güya.
    veeee sonunda çilingir açmayı başardı hemen içeri koştum yavrumun yürüteçi halıya takılmış ne ileri gidebilmiş ne geri.beni görünce gözlerindeki o bakışı anlatamam nasıl korkmuş çaresiz.hemen sarıldım nasıl ağlıyorum ama hüngür hüngür.oda iyice coştu ağladı içini çeke çeke.
    sonuç olarak benim için berbat bi gündü.saniyelik bi hatam yüzünden bi sürü tatsız şey yaşandı.allah korusun evde kendine zarar verecek bişeyde yapabilirdi.şimdi uyuyor kuzum.
    aman kızlar çok çok dikkat edin sizde.ben yaşadım siz yaşamayın.

2. 21 Mart 2009
  3. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    yavrum benim kıyamam.
    talihsiz bi deneyim olmuş ama çok şükür iyi kızında

4. 21 Mart 2009
  5. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    cok gecmis olsun canim
    gercekden cok kotu bir durum
    allah gostermesin bidaha...

6. 21 Mart 2009
  7. Kromika

Kromika Guest

canım ya inan okurken agladım canım çok dikkat et lütfen allah ım korusun onları

8. 21 Mart 2009
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim kızlar.allah kimseye yaşatmasın çok kötü bi olay.

10. 21 Mart 2009
  11. ada

ada ebe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım.allah bu acını unutturacak,daha kötü deneyimler yaşatmasın.benim kızımda yürüteçte.okurken yaşadım adeta...

12. 21 Mart 2009
  13. cgulistan

cgulistan ARTIK DÖRT KİŞİYİZZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çook geçmiş olsun..şükür buyuk bi sorun olmadan atlatmışsınz..:Saruboceq::Saruboceq:

14. 21 Mart 2009
  15. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben okurken gözlerim doldu.hele bide kendi çocuğun çok kötü bi durum.allah göstermesin bi daha...

16. 21 Mart 2009
  17. sherry456

sherry456 Guest

canım çok geçmiş olsun okurken inan gözlerim doldu. allaha şükür bebişinin başına bi iş gelmemiş.benimde çok korktuğum bi olaydır çöp falan koyarken kapanacak diye ödüm kopuyor.kapının arasına terlik falan koyuyorum yada anahtarı alıyorum.
    tekrar geçmiş olsun.

18. 21 Mart 2009
  19. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    offf ne oldu bana bu hikayeyi okurken bile ağlamaya başladım.Canım çok geçmiş olsun,çok haklısın bir anlık dikkatsizliğimiz sıkıntılara neden olabiliyor,Allahtan ciddi bir sorun olmamış..