kızım idrarını kaçırıyor yardım anneler

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve edibe tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : edibe
  1. edibe

edibe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızım 3 yaşında anne çiş dedği zaman altına kaçırıyor tutmıyor nede bana yardım edin ve anne kaşınıyor diyor iki haftadır var normalde tutuyordu ama şimdi tutamıyor neden acaba

2. 3 Kasım 2008
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de kızım üç yaşında anne çiş dediğinde aynı şekilde ben de onu çamaşırına kaçırmış bir şekilde buluyordum götürdüm idrar tahlili yaptırdım idrar yollarını üşütmüş miniğim... hemen ilaç verdiler kullandım ve geçti.. sen de bir tahlile götür istersen.. geçmiş olsun..

4. 30 Aralık 2009
  5. HuZuNMeLeGi

HuZuNMeLeGi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yahu kızlar benim de kızım 3 yaşında ve kaçırıo altına soruyorumda ama yok dio kaçırıo napmalıyım doktorada gittik üşütme yok tahlilleri temiz:KK43:(((

6. 30 Aralık 2009
  7. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sizi korkutmak istemem ama benim kızımda çişinin geldiğini hissetmeden altına kaçırıyordu ve yapılan tetkiklerde mesanesinde doğuştan kaçak olduğu bulundu, inşallah sizde öyle bir şey yoktur.

8. 24 Ocak 2010
  9. ozgulby

ozgulby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ANLATTIĞINIZ SORUNUN TEDAVİSİ YOKMU BENİM OĞLUMDA 4.5 YAŞINDA
    VE ALTINA KACIRIYO VE GELDİĞİNİ ANLAMIYORUM DİYO AMA COĞU ZAMAN DA SIKIŞIYO VE KOŞARAK TUVALETE GİDİYO BİLMİYORUM YENİDEN GÜNDÜZLERİ CİŞ KİLODUNA GECTİM NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM AMA EN AZINDA KIYAFETLERİ ISLANMIYO :1no2: