kızım kir çöz içti

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve tatarxixm tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : tatarxixm
  1. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pazartesi, gunu temizlik yapmak için işe koyuldum ben koltukları siliyordum kızımda fincanlarıyla oynuyordu kirçöz benim yanımdayken arkamı dönmemle almış kapagını aralık bırakmışım o da fincana dökmüş bende fark etmedim
    elinden aldım yuksege koydum ben yine bi hışınla koltukları siliyorum bi baktım kız tükürmeye başladı ne oldu filan derken elindeki fincanı gördüm bi baktım içinde kirçöz var tadına baktım hemen azını yıkadım öksürmeye başladı ve kustu normalde kusmaması gerekiyormuş
    kusunca ben panik oldum hemen eşimi aradım hastaneye gittik özel hastane bakmadan bizi devlet hastanesini gimemizi söyledi apartopar gittik ordada muaye ne ettiler fakan endiskopi cekkilmesi gererk dediler bu yuzden bizi capaya ya yolladılar biz arabayla o hastane bu hastane geziyoz trafik cabası vakit kaybı neyse traik cok olunca bende eşime bakırköye gidelim dedim ordaki muayenede ne içtigini sordular hakınızda soruşturma yapıldımı diye sordular ben cok kortum neyse bizi ambulasla şişli etfal hastanesine yololadılar 3 gun kızım ac susuz kaldı yemek dahi yemedi diger bebekler mama yerken kızı mama diye agladı su istedi ben iki gözü iki ceşme eşim ayrı kızıyor ailem ayrı benim piskolajjımi bozdı-ular
    neyseki tahliler temiz cıktı bizde hastaneden cıktık alah kimseye yaşatmasın cok kötü bir durum dun eve geldigimizde kızımı besledim mama diye aglaması yokmu ben yine agladım alahıma şükürler olsunnnnn:KK46::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme: 15 Ocak 2009
  2. 15 Ocak 2009
  3. KADXIXS

KADXIXS aşksın sen cansın sen:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun sen istermiydin böle olsun biranlık olan bişey böle şeyler olcağında önüne geçilmezki bununla kurtuldun şükür allah birdaha yaşatmasın

artık dikkat ettt canımmm yüksek yerler bırakk kuzu onlar canım yaaa

yerim ben onun mam diyen dillerini

Naz571 bunu beğendi.
  4. 15 Ocak 2009
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım cok gecmiş olsun :1hug:
    rabbim bir daha yasatmasın :Saruboceq:

6. 15 Ocak 2009
  7. tatarxixm

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızalr benim 2 cocugum ikiside ayrı oglumdan hiç böyle şeyler yaşamadım kızım cok yaramaz buyutmek zor şu anda kucagım beraber yazıyoz canım kızım benim iyiki varsın alaha seni kötülüklerden korusunn

Naz571 bunu beğendi.
  8. 15 Ocak 2009
  9. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Çok büyük geçmiş olsun. Allah yüzünüze gülmüş gerçekten... Benim de en büyük korkularımdan biridir, evladımın es kazara temizlik maddelerini içmesi... Anne baba olmak çok zor....
    temizlikti, bulaşıktı, çamaşırdı derken bazen dalgınlıkla unutabiliyoruz çocukları....
    Allah bir daha yaşatmasın.... Gerçekten çocuklarımız Allah'a emanet....
    :Saruboceq:

Naz571 bunu beğendi.
  10. 15 Ocak 2009
  11. tatarxixm

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    alahtan sert bi madde degildi bi vaka daha gelmişti gece vakti kadın mutfaktayken por cöz içmiş bebek onunda entiskopi cekildi midesi yanmış bebegin agız yoluyla beslenmicekmiş
    hep seviniyorum kızımda bi sorun yok diye hemde diger bebege üzülüyorum alah acil şifalar verir inşalah d,iger bebegede

12. 15 Ocak 2009
  13. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    off büyük geçmiş olsunn... okurken gözlerim doldu benim kızımda küçükken çok korkardım böyle şeylerden.. Allah bir daha yaşatmasın..

14. 15 Ocak 2009
  15. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    çok korktum okurken sonunda kötü bişey yazıyomu diye..çokşükür ki iyiymiş yawrunuz..büyük geçmiş olsun...

16. 15 Ocak 2009
  17. maruflu

maruflu Adalet anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm büyük geçmiş olsun.Allah yardımcımız olsun.

18. 15 Ocak 2009
  19. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    büyük geçmiş olsun.:teselli:
    çok sevindim kötü birşey çıkmadığına...:Saruboceq: