kızım mama yemiyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve munise19 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : munise19
  1. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz bilmiyorum.ama kızım hangi mamayı alsam yada evde hazırlasam yemedi. her çeşit mamayı denedik.ek gıda istemiyo. yani mama türünü yemiyor.yediklerini yazayım: (biraz şaşıracaksınız ama kızımın yemekten zevk aldığı şeyler işte bunlar: menemen, yoğurt çorbası, tavuk ızgara, haşlanmış tavuk, kabuska, çoban salatasının suyu, kabak musakka, tavuklu pilav,meyve püresi olarakta muz elma ve armut rendeliyorum.) ya işte böyle kızlar kızım mama yemiyor fakat normal bizim yediğimiz yemeklere bayılıyor.sofraya artık 3 kişi oturuyoruz.hele tavuğun kemiğini kemirmeye bayılıyor. ama geçen aya göre kilosu sanki biraz farklılaştı. eee tek benim sütüm yetmiyordu yaramaza.

2. 5 Kasım 2008
  3. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    976
    Ödül Puanları:
    93
    süper bende büyük yemeklere meraklı tek benim cadı var zannediyordum. desene tek değiliz. bu arada benimki en cok salçalı çubuk makarnaya bayılıyor :))

4. 5 Kasım 2008
  5. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benim oğluşum mamaları yiyor az da olsa..ama bizim oturduğumuz sofraya çok meraklı..biz yerken sürekli birşeyler istiyor.dün türlü yapmıştım..patatesini ezerek verdim,nasıl ağzını açtı anlatamam.ne yapıcaz bilmiyorum...

6. 5 Kasım 2008
  7. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya benim kızım da verdiğim herşeyi 3-4 kaşık yiyor, yoğurddu hiç yemiyor gibi. ama bakıcımz da yiyormuş. kadın yoğurt verdim dedi, yedi mi dedim yedi diyor, bugün gittim, kendi oğlu kereviz yerken bizimki de sofraya atılmış tabi. o da ezip vermiş, bi baktım nası açıyo ağzını, çok fena bunlar yaa, bende süt var anlıyo heralde, ondan yemiyo