kızım mamasını ağzında bekletiyor:((((((

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve kimselerbilmez tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kimselerbilmez
  1. kimselerbilmez

kimselerbilmez pamuk şekerim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haftaya kızım 7 aylık olacak.ek gıdaya ilk geçtiğimizde gayet güzel yiyordu ama son 2 haftadır mamasını çorbasını ne versem ağzında bekletiyor.çok geç yutuyor bazen çok bekletince yutamıyor ve kusuyor.ne yapacağımı şaşırdım.böyle devam ederse doktora götüreyim.sizde böyle sıkıntısı olan varmıı?????

2. 30 Nisan 2009
  3. gulsahbennn

gulsahbennn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende açmıştım konu kaşıkla beslenme hakkında benimkide ole napçağımı şaşırdım walla ancak biberonla beslenio bizim oğlan oda haftaya 7 aylık oluck:)

4. 30 Nisan 2009
  5. kimselerbilmez

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimki biberonda almiyorkii:KK43:(((

6. 30 Nisan 2009
  7. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlan da arada sırada yapıyor öyle ama sürekli değil bende beğenmediğine veya yemek istemediğine yoruyorum birde beklettiği zamanlarda aslında biraz ben ısrar ettiğim için ağzına alıyor eğer kendisi aştahla ağzını açıp yemeği alırsa hemen yutuyor bierde aklıma geldi daha pütürlü verdiğim zamanda bekletmişti ağzında

8. 30 Nisan 2009
  9. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar siz benim oğlumu görecektiniz :)) Şimdi 29 yaşında ama küçükken yemek yüzünden ne çektim .Ağzında yemekle uyurdu , kalktığında lokması ağzında olurdu .Düşünün artık :)))

10. 30 Nisan 2009
  11. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :)))) benim 3,5 yasinda oglum var,oda oyle havayla besleniyor,bazen gece agzini kontrol ediyorum yutmadigi bisey varmi diye :))

benimkide 3-4 kasigi yedikten sonra verdiklerimi agzindan geri cikariyor.bence bu biberon almama yada kasigi reddetmeler hep istahla alakalı,bence tamamen bazı cocuklar doğustan iştahlı oluyor bazısıda iştahsız :KK43: bende eşimde cocukken cok iştahsızmışız.

eger yutmuyorsa yada doymustur,yada sevmemiste olabilir.acaba beslenme saatlerimi sık.ne yazıkki bu konularda doktorlarda pek yardımcı olamıyor.

12. 30 Nisan 2009
  13. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama onceden iyi yiyormus belki simdi diş cikarıyordur.

14. 30 Nisan 2009
  15. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    benimoğlumda 10 gün sonra 7 aylık olucak ağzında bekletiyo yemeğini artık ağzına sığmayınca geri çıkarıyo puff yaa kabus gibi

16. 30 Nisan 2009
  17. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim kizim agzina bile almiyo agzini simsiki kapatiyo ve kasigi sokmak imkansiz ama bi akrabamizin kiz vardi o oyleydi suan 8 yasinda hala ayni galiba annesi cok cektim derdi bi tabak yemegi 4 5 saatte yermis agzinadaki bi kasik yemegi 1saat beklettigi oluyomus bize gelmislerdi bi kere yemekli cocuk gidene kadar bitiremedi tabagi annesi pesinde bi kasik variyo bu oynuyo geziyo yanaginin bi tarafida bekletiyo akli eserse yutuyo hemen annesi bi kasik daha veriyo ayy cozk kotu feyza ins oyle degildir uzulme annesi dis cikariyolar ya ondan olabilir

18. 30 Nisan 2009
  19. kimselerbilmez

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    delikafaduldendelikafaduldenayyy deme öyle.benim yeğenimde öyleydi yazık annesi neler çekti o yemek vakitlerinde.benimkide öylemi olacakdelikafadulden
    galiba çok sık besleye çalışıyorum ondan.bu akşam sabrettim vermedim bişey.yoğurt verecektim iyice acıksın diye.gerçekten yuttu ama doyunca gene bekletmeye başladılaelaelaelaelae
    oda olabilir huysuz zaten hiç zaptedemiyorum
    aynen ya üstüm başım batıyor tabi onun üstüde.püfletince bende isten dışı çığlık atıyorum bide ona korkup ağzında mama ağlamaya başlıyor.sonra haliyle boğazına kaçıyor.offf off bizim mama yememiz tam bir felaket