kızım okula gidince çok özlüyorum

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve xoxzgxuxl 312 tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : xoxzgxuxl 312
  1. xoxzgxuxl 312

xoxzgxuxl 312 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile5şu an kızımı servise bindirdim yine bir burukluk kızım senağlama2.ci sınıfa gidiyor ama anaokulu dahil her servise bindiğinde hep bi burukluk duyuyorum ekimde 7 yaşına girdi benim gözümde hala çok küçük küçüçük kaydirigubbakcemile2elleri var hep derim kızıma şu küçüçük ellerin kalem tutuyor annem diye doğanın kanunu bu büyüyecek ve okula gidecek daha sonra büyüyüp arkadaşları ile dışarda buluşmaya başlayacak üniversite derken bi bakmışsın ki evlenip gitmiş artık bizimle aynı evde bile yaşamıyor
    oyyyy oyyy yine üzüldüm bak şimdi şimdi de okuldan gelmesini bekleyeceğim belki bana okul saati uzun geliyor sabah 8 :10 geçe gidiyor servis çok dolaştığı için geri dönüşü 4:20 gece işte bu saat olayı da çok üzüyor beni nerdeyse günün yarım günü yok evde neyse bayanlar sanırım bu duyguları yaşayan tek anne ben değilim çoçuklarınızı yollayınca eminim sizinde içiniz de bi burukluk oluyordur her şey çoçuklarımızın çok daha iyi bir eğitim alması için inşallah çok iyi yerlere gelirler
    canım bebeğim iyi dersler sana allah zihin açıklığı versin bebeğim
    :nazar::nazar:

2. 3 Kasım 2008
  3. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    üzülmeyin özgül hanım artık kızınızda kendi ayaklarının üzerine durmayana çalışan bir birey, annem hep özellikle okula başladıktan sonra daha çabuk büyüyor çocuklar hemen geçiyor sanki seneler dedi allah acılarını yaşatmasın ne yapalım siz nasıl ailenizden ayrılıp yeni yuva kurduysanız kızınız aynı şekilde kendi hayatını çizmeye başlayacak zamanla. sevgiler.

4. 4 Kasım 2008
  5. BEBS

BEBS Guest

ilk zamanlar aynı duyguları yaşıyordum bende.şimdi kızım ondört yaşında.okul dersane sosyal faliyetler derken bir baktım alışmışım.hepimiz çocuk olduk.büyüdükçe dersler ağırlaşıyor sonra bunlar için üzülüyorsunuz çocuğum kitaptan kafasını kaldıramıyor diye.bize düşen onlara sorumluluklarını öğretip hayatlarını elimizden geldiğince kolaylaştırmak.zamanla bebeklerimiz büyüyor ne zaman genç kız olma aşamasına geldi öyle hızlı geçiyorki zaman.biraz serin yürekli olun.onada hissettirireniz fazlaca duygularınızı ilerde güven sorunu yaşabilir.hayata böyle böyle alışcaklar.sevgilera.s.

6. 4 Kasım 2008
  7. EU3

EU3 Guest

hayatta hep uzulecek biseyler var
    kimisi evlenemedim diye uzulur, evlendikten sonra bazi sorunlardan uzulur
    kimisi cocugum olmuyo diye uzulur
    cocugu olan da okula gidince ozluyorum diyor iste
    biz bayanlar bu kadar uzulmesek keske herseye
    ben de boyleyim

8. 4 Kasım 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    evet arkadaşım,minik yavrularımız büyüyor..
    Rabbim hepsine sağlık versin...
    benim kızım ilkokul 1.sınıftayken sabah benden önce çıkardı etüde,
    oradan okula,akşam aynı saatte eve girerdik ve ben bilirim ki,
    benim o yavru kuşum çalışma masasında uyuya kalırdı...
    sizler yine çok şanslısınız ki evdesiniz,
    çalışan ailenin çocuklarına bu yönden çok üzülüyorum bende...
    sevgiler...

10. 4 Kasım 2008
  11. uglybetty

uglybetty Guest

böyle duygusal düşünmek biz annelerin işi tabi:)
    ama çocuklara hissettirdiğimizde okul hayatını etkiler
    aman dikkat! sonra oda duygusal düşünmeye başlar
    annemi özlüyorum diye düşünmeye başlar ve okuldaki konsantrasyonu dağılır
    okula gönderirken bunun olması gereken normal bir durum olduğunu
    hissettirin...

12. 9 Kasım 2008
  13. xoxzgxuxl 312

xoxzgxuxl 312 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızıma bu özlemi hiç hisseddirmiyorum tabiki aklı bende ve evde kalmasın diye maşallah o benden çok daha iyi o kadar konsantre olmuş ki okul hayatına hiç mızmızlanmadan kalkıyor giyiniyor hatta servisi kaçırırım korkusundan bir an önce aşağı inmek için sabırsızlanıyor minik kızım benim