Kızım olacakmış :))

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve lilywater tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : lilywater
  1. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba arkadaşlar cuma gunu ogrendım kı bı kızımız olacak ınş.hayırlısıyla ona sımdıden mını pembe bı etek aldım kız kıyafetlerıne bakardım hep bı nedenı varmıs demekkı bıde hep kız olacagını hıssedıyordum Allah hepimize saglıklı mutlu bebekler nasip etsin......

2. 20 Mayıs 2008
  3. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım inşallah sağlıklı bir şekilde doğurursun bebeğini. Kaç haftalıkken öğrendin canım cinsiyetini, ben şuan 15+4 haftalığım, perşembe günü gideceğim doktora belli olur mu acaba?

4. 20 Mayıs 2008
  5. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gözün aydın canım Allah gönlüne göre vermiş ne güzel.benimde kızım olcak..isim düşündün mü arada??

6. 20 Mayıs 2008
  7. canım benim cok sevindim ya allah saglıklı olarak kucagına almayı nasip eder inşallah diledigin gibi bebişe ciciler alabilirsin artık kızlar için cok şirin kıyafetler var bazen acayip kıskanıyorum bebekleri bena.s ah bide ben ögrenebilsem cinsiyetini :1hug:

8. 20 Mayıs 2008
  9. blinddate

blinddate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tebrikler canım, Allah kucağına almayı da anasip eder inş. Darısı b,zlere bakalım ne zaman öğrenebileceğiz:)

10. 20 Mayıs 2008
  11. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Beyaz Melekciğim Canım saol kesin belli olur doktorum ıyıse 12 haftadan bıle once ogrenırsın doktorun ıyı olmasıyla alakalı bence pozısyonu yok felan hıkaye bunlar benım kıni 12+3 de ögrendim oyle hareket ediyolar zaten benım kız zıplayıp duruyodu hemen gıt bence ogrenırsın

12. 20 Mayıs 2008
  13. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy ne güsel gözün aydın cnm saglıcakla kucagınada alırsın inşallah :)

14. 20 Mayıs 2008
  15. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekur ederım canım inş.saglıklı olur bebklerımız ısım bulamadım henuz ıyıce bakıp bır ay ıcınde ısmını koymayı ıstıyorum ona ısmıyle hıtap etmek ıstıyorum sen buldunmu

16. 20 Mayıs 2008
  17. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim sağlıkla kucağınada almaya nasip eder inşallah.....benimde oğlum oluyoooo:dance::dance:beyaz melek bu arada bebeşi büyütmüşsün maşallah görüşmüyoruz uzun zamandır:nazar::nazar:

18. 20 Mayıs 2008
  19. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım benim ismim önceden hazırdı zaten.. bennu ismini çok beğeniyordum.çok yumuşak bi söylemi var ve çok kibar geliyor bana ama anlam olarak bi anlamı yok.zaten iki isim koymak istiyordum geçen gün arkadaşım söyledi ecrin ismini bu isim de çok hoşuma gitti anlamı da Allah'ın hediyesi demekmiş..bundan daha güzel anlam olmaza herlade.şimdi bennu ecrin koymayı düşünüyorum.. a.s. nasıl güzel mi sizce??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.