Kızım Öldü..Tutunamadı Annesine

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Borzo tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Borzo
  1. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmişde kaldı artık

Son düzenleme: 28 Ekim 2011
  2. 18 Nisan 2008
  3. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim ya Allah yardımcın olsun
    Yüce Rabbim böyle uygun görmüş...
    Seni kaybetmek Allah göstermesin nasıl dayanırdı ailen sevdiklerin eşin...
    Zaman en büyük ilaç..
    Kendine dikkat et
    Çok gençsin
    Rabbim sana ilerde sağlıklı hayırlı bir evlat verir inşallah...
    Sevgi ile kal canıma.s.

4. 18 Nisan 2008
  5. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    senağlamasenağlamane desem seni teselli edemem canm biliyorum.ama allah sana sabır versin .meleğin seni almadan cennete girmiyecek annesi.napalım herşey Allahtan be güzelim.herşey Allahtan...senağlama

6. 18 Nisan 2008
  7. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ofs ya Anlatamam ben bıle suan hıckıra hıckıra agLıyorum canım cok gecmıs olsun Bebısın ıcın cok uzuldum ama lutfen toparla kendını :KK43: Cok Zor bır durum anlıyorum ama sonucta sen bebegınden daha onemlıydın dıye dusunuyordum Cunku sen gıttın mı senın donusun olmıcaktı ama Sen yıne bı melek dogurabılırsın allahım senın ıcın en hayırlı olanı yapsın Daha Anne olmadan annelık duygusunun ne demek oldugunu cok ıyı benımsemıssın benım kızım daha bır yasında ıken uzerıne kaynar maması dokulmustu kızım yanmıstı allaha sukur suan sapa saglam ama o anda yanan o muydu benmıydı bellı degıldı doktor bıle ole dedı ınsanın cıgerı parcalanıo:KK43: Allaha Sukur et her zaman bak Saglıgın yerınde en azından dua et hep Kendın ıcın Rabbım Yar ve Yardımcın Olsun

8. 18 Nisan 2008
  9. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten çok üzüldüm canım ya.Yaşadıkların gerçekten çok ağır.
    kendını çok yıpratma desemde biliyorum uzun sure atamayacaksın üstünden bu duyguları.
    Ama söyleyebıleceğim tek sey daha beteri düşünmek herzman için rahatlatır.ya sana bırsey olsaydı.eğer hemen gıtmeseydınız doktora eşin hem senı hemde bebeğinizi kaybetmiş olcaktı.eşin 2 korku yaşadı onu düşün.vardır bunda da bir hayır dıyelım.kendıne çok iyi bak.geçmiş olsun..

10. 18 Nisan 2008
  11. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inan şu anda içim yandı acını çok iyi anlıyorum dün çok yakın bi arkadaşımda bebişini kaybetti çok zor eminim Allah en yakın zamanda kucağını dolduracaktır buna yürekten inanıyorum bir an önce sağlığına kavuşmanı diliyorum

12. 18 Nisan 2008
  13. kelimelerin tükendiği yer diye buna mı derler ? Rabbim en kısa zamanda güldürsün yüzünü :a015:

14. 18 Nisan 2008
  15. aktinya

aktinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim gözlerim dolarak okudum yazdıklarını,ne denir bilmiyorum ama rabbim sana ve eşine hayırlı bir ömür versin ve inşallah tekrar hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın.

16. 18 Nisan 2008
  17. ocean_exprss

ocean_exprss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Allah sabır versin okurken tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm.Ne denir bilmiyorum Allah sabır versin en kısa zamanda yeni bir bebek versin inşallah...

18. 18 Nisan 2008
  19. EU3

EU3 Guest

senağlamasenağlamacanım benim inan ne desem boş yaşadıklarının yanında sadece şunu bil çok üzüldüm kendimi senin yerine koydum Allah sabırlar versin ne diyeyim ki başka şuan tıkanmış durumdayım çok geçmiş olsun canım benimsenağlamasenağlama