kızım saçlarını yoluyor.yardım lütfen.

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve yeliz06 tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yeliz06
  1. yeliz06

yeliz06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 aylık kızık saçlarını çekip yüzünü yırtmaya çalısıyor. ellerini tutuyorum ama fırsatını bulunca yine yapıyor. normalmidir acaba. panik oldum.tecrübeli anneler lütfen acil cevap bekliyorum.

2. 10 Temmuz 2009
  3. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    canım bunu huy halıne getırecegını sanmıyorum cunku cok kucuk daha ne huylar tureyecek bak gor bır ayı dıger aya uymaz canım gelıp gecıcıdır dıye dusunuyorum

4. 21 Temmuz 2009
  5. yeliz06

yeliz06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tesekkür ederim canım bir tek sen cvap verdin.bu bule insana moral oluyor.gerçekten çok svindim ilgine.

6. 22 Temmuz 2009
  7. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oglum daha 1 aylik, o da yapiyor, cekince bi de biraktiramiyoruz, cani aciyor ve basiyor cigligi, sonra sustur susturabilirsen, daha cok kucuk oldugu icin caninin yanacagini bilmiyor diye dusunuyorum, eldivensiz gezdiremiyorum bu yaz sicaginda...annem cok sinirli olacak diyor,umarim yaniliyordur...

8. 4 Ağustos 2009
  9. yeliz06

yeliz06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2::lepi:bak dolphin cennet kokulum haklı çıktı.yavaş yavas bırakıyo saç yolmalarını 1,5 ay geçti hemen hemen üzerinden.çok sükür azaldı gibi.sanırım bir derdi vardı gaz falan gibi.havalar çok sıcak sen artık çıkart eldivenlerini tırnaklarını kes vucudunu tanısın.canı acımaya başlayınca bırakıyorlar sakın bos yere kendini üzme.tecrübe konusuyo yani. :))))

10. 4 Ağustos 2009
  11. EU1

EU1 Guest

yeni doğan bebeklerin hepsi yapar o haraketi bilinçsiz yeni doğan bebek kıyafetlerinin içinde minik eldivenler vardır takmak için yüzünü yırtmasın diye onlardan takabilirsiniz.uyurkende ellerini bilinçsiz yüzüne vurabilir bunun içinde uyurken kollarını örtünün altına bırksanız alltan örtüyü sıkıştırsanız vuramaz yüzüne.allah analı babalı büyütsün.