kızım sağ göğsümü almıyo ;(((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Su-Perisi tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Su-Perisi
  1. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 8 aylık bir kızım var.ilk aylarda 2 göğsümüde alıyodu.daha sonraları sağ göğsümü almamaya başladı.çok uğraştım ama naptıysam aldıramadım.tadına baktım sütün.sağ göğsüm tuzlu geliyo,sol göğsüm şekerli.çok tuhafıma gitti bu durum.sizlerdede böyle durumla karşılaşan oldumu???

2. 17 Şubat 2010
  3. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Sağ göğsünüzü iyice sağıp boşaltın sütü. Yeni üretilen süt belki de tatlı olur. Bi dönem benim kızımda almamıştı bir göğsümü sonra yine almaya başlamıştı.

4. 17 Şubat 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende yaşadım aynı durumu çok var hatta bu forumda bu konu çok açıldı bende sağdım defalarca çok süt biriktiği için yine almadı zorladım zorladım en sonunda düzeldi

6. 8 Nisan 2010
  7. huzurum

huzurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ......

Son düzenleme: 10 Nisan 2010
  8. 8 Nisan 2010
  9. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yanlış okumuyosun canım.. bi kendini bilmez idiot üye olup can sıkıntısını gidermeye çalışıyor aklınca ama yanlış yerdesin canım benim git kendine layık sitelerde takıl

10. 9 Nisan 2010
  11. yeniannecik

yeniannecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim bebeğimde sol göğsümü emmiyor.Memenin başı içine doğru,emmeden çıkmıyor.Sürekli sağ göğsümü emdiği için iki göğsümün büyüklüğü farklı.gözle görülebilir derecede.biri kocaman birisi küçük.Çok canım sıkılıyor bu işe.Sağmaya çalışıyorum bebeğin emmediği memeyi ama çok az süt geliyo.Napıcam ben.nolur yardım edin.

12. 9 Nisan 2010
  13. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benimde aynı canım.diğer göğsümün ucu yok emmediği için.emdiği göğüs diğer göğüse göre daha büyük.bende sağmayı çok denedim.ama damla damla geliyo süt.çok zor oluyor.

14. 10 Nisan 2010
  15. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    benim ikl bebişimde bir göğsümü hiç emmemişti.2 sene boyunca bir göğüs büyük diğeri küçük gezdim.memeyi kesince eşitlendi ama biraz zaman aldı.gıcık bir durumdu.şimdi 22 günlük kızım var ben aynı şeyi yaşarım kesin diyordum ama çok şükür şimdilik ikisini de emiyo.umarım hep böyle gider

16. 5 Mayıs 2010
  17. yeniannecik

yeniannecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    göğüs ucum içine dönük olduğu için doktora gittim geçenlerde.meme ucunun enfeksiyon kaptığını söyledi.antibiyotik kullanıyorum şu anda ve epey düzelme var.yavaş yavaş emebiliyor bebeğim.bir hekime görünmenizi tavsiye ederim

18. 5 Mayıs 2010
  19. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Benimkide solu almadı, ilk zamanlar aldı 4. aydan sonra ciyak ciyak bağırdı, sütümde gitti zaten, 11 aylık sağ göğsümle besliyorum, ama ikisi arasında fark var ve moralim bozuluyor, biri büyük biri küçük, sütün çekilince düzelir diyorlar ama bakalım