kızım sürekli kucak istiyor..

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve nilep24 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nilep24
  1. nilep24

nilep24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba 5 aylık dünya tatlısı bir kızım var ona bakmaktan oyun oynamaktan onunla vakit geçirmekten büyük zevk alıyorum ama kızım hiç yalnız kalmak istemiyor sürekli kucağıma alayım istiyor .değişik oyuncaklarla ilgisini çekmeye çalışıyorum yanına oturup ona şarkılar söylüyorum bir süre oynuyor benimle sonra ağlamaya başlıyor kucağıma alayım diye.ben oturayım kucağımda dursun da istemiyor sürekli hareket halinde olacaz hoplatacam zıplatacam kendisini.inanın gece 12 ye kadar hop hop yapmaktan eriyip bittim.evde tek olduğum için yarddım edende yok.bu durumda oluncada iyice alıştı bana babasında bile zor duruyor.kızımı ağlatmadan bu huyundan vazgeçirebilirmiyim sizcemafoldumben

2. 12 Ekim 2009
  3. Elis

Elis Guest

tabiki vazgecirebilirsin,belliki kucaga ve ilgiye cok alismis kizin,birak aglasin,oyle alisir,her agladiginda yanina gittigin icin yapiyo,agliyim annem gelsin diyo,,,
    aglasin bosver,baktiki gelen yok,susar ve boyleliklede alisir,,
    bereketli saglikli omru olsun iyisallah yavrunun:Saruboceq:

4. 12 Ekim 2009
  5. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bence ağlatma
    bi süre sonra gececek ama sen bu arada çok yıpranacaksın
    bebeklerin %80 i belli bi dönem kucağa alışıyolar
    biraz zaman geçince sen kucaklamak istedediğinde o gelmiycek
    ama sabır

6. 12 Ekim 2009
  7. nilep24

nilep24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım herkes senin gibidiyor sen öyle alıştırmışsın diye.bir iki defa ağladığında eşim izin vermedi kaldırmama ağlasın alışacak böyle böylr dedi ama inanılmaz çok ağladı çığlık çığlığa nasıl dayanacam ben onun böyle ağlamasına.bilmiyorum yaa kötü bir durummmafoldumbenmafoldumben

8. 13 Ekim 2009
  9. neden

neden Guest

Benimkide çok kucakçı ana kucağı takıyorum bütün gün onunla dolaşıp iş yapıyorum omuzlarım düşüyo valla allAhTAN şimdi 7 aylık olduda biraz biraz yürütece duruyor

10. 13 Ekim 2009
  11. melikeray

melikeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ağlasın boşver deme cunku bebekler huysuzluk olsun dıye değıl anne kokusunu,kalp atışını hıssetmek ıcın yanı huzur bulmak ıcın kucak ısterlermış bnm psıkologum oyle dedş bn de aynı dertten muzdarıbtım ama bunu duyunca daha sık almaya başladım kucagıma zaten daha ne kadar alabılcez kı..yuruyunce unutucaklar kucaklarımızıopuyorumnanaktan
    alabılırsen bı kanguru al hem ışını yap hem kızının gonlunu derım benzemuszemus

12. 13 Ekim 2009
  13. nilep24

nilep24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bunu ben biliyorum da çevremdekilere anlatamıyorum .eşim bile senin yüzünden bu çocuk kucak delisi oldu diyor bu da beni sinir ediyor.ağlatmıyorum bebeğimi zaten gün boyu kucağımda iş falanda uyuduğunda yapıyorum hiç bir şey çocuğumdan önemli değil biliyorum ama yinede herkes söyleyince insan acaba benmi hata yapıyorum diye düşünüyor işte.:ecrin_bebek:

14. 13 Ekim 2009
  15. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende alıyorum gerçi daha küçük benimkşisi
    doktorum, ağladığıda yanında olursa ve kucağında olursa
    kendine olan güveni artar ..
    yani özgüveni çok olur dedi..
    arkadaşın dediği gibi yürümeye başlayınca zaten kucağımız bi daha gelmeyecekler
    bence al ağlatma kuzuyu...

16. 15 Ekim 2009
  17. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    aYNI SOrun bendede var maalesef.benim kızımda kucak istiyo.almazsam kucağa çok kötü ağlıyo dayanamıyorum.gündüz paso kucakta.gece 4 e kadar yatmıyoruz zaten.4e kadarda kucakta.napacağımı şaşırdım.gece 4e kadar uyumuo çok yıpranıorum.düzeliirmi acaba.... :KK43:

18. 16 Ekim 2009
  19. widaco

widaco işte hayat! çağan-ada Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar alıcaz tabı kucagımıza.bız o kücücük yureklerı 9 ay karnımızda tasıdıkta sımdımı kucaga almıcaz.benım oglum 5 ayını az gectı ama hep kucagımda şımarık.sadece benım olsa eşim dahıl gelen gıdenın kucagından ınmez.ınmesınde zaten.en guzel zamanları şimdı doya doya tatsın sevgıyı.dıger arkadsların da dedıgı gıbı bellı bı sure sonra durmaz bıle kucakta.hele bı ayaklansınlar