Kizim tüberküloz

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve tizan tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

11 Ekim 2008
    Konu Sahibi : tizan
  1. tizan

tizan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benim kizimda tüberkuloz hastaligi var ne yapabilirim ilac kullaniyor iskilojik anlamda kotuyum ne yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2008
  2. 14 Ekim 2008
  3. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Cok gecmis olsun tizan ins kisa surede iylesir kizin bu onemli bir hastalik canim doktorunun onerdigi seylerden baska birsey yapmamalisin bence .doktorun ne diyorsa onu uygula sanada allah sabir versin ins atlatirsin uzme kendini

4. 27 Ekim 2008
  5. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    allah acil şifa versin tatlım, bu konu hakkında hiç bilgim yok, doktorun sana yapman gerekenleri söylemiştir zaten, çok geçmiş olsun

6. 27 Ekim 2008
  7. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim kızınıza ve diğer tüm hastalarımıza acil şifalar versin dilerim tez zamanda atlatırsınız

8. 5 Kasım 2008
  9. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah acil şifalar versin. aşısını yaptırmamışmıydınız?

10. 5 Kasım 2008
  11. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım günümüzde tüberküloz öyle çok kötü bi hastalık değil ilaç tedavisiyle çabucak iyleşir zaten sen netten araştırmışsındır kızının sana ihtiyacı var kendini salma dik dur birlikte sevginizle atlatacaksınız..... çok geçmiş olsun Allahım bütün hastalara ve senin kızına acil şifalar versin

12. 5 Kasım 2008
  13. burcum2044

burcum2044 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablacim abla diyorum benden büyük olduğunu umuyorum yaklaşik 4 ay önce yedikulede ayni teşhisi bana koydular tedaviye başlandi ilaç falan kullandim ilaci yani sira bol bol balli zencefil yedir ona zencefil ciğerleri temizliyoo sigara kullaniyosa kensinlikle biraksin geceleri uykudan fedekarlik yapip kizinizi kaldirin bildircin yumurtasi pekmez ve süt içirin hiç aksatmadan ama ilaçlar dokunabilir endişe etmeyin normaldirr alişir bünyesi ünlü bi aktarin vediği bi tarif daha var ama ben daha yapamadim istersen bulup paylaşabilirim senin le hiç caninizi sikmayin rabbim beterinden saklasin