kızım tuvalete alıştı....

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve SEVCAN_84 tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : SEVCAN_84
  1. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 2,5 yaşında kızım var...yazın gelmesiyle birlikte yavaş yavaş tuvalet eğitimine başlayalım dedik ben çalıştığım için annem daha çok ilgileniyor...yavaş yavaş lazımlığa teşvik ettik çişini yapıncada ferin benim kızıma çişini yaptı bak nasılda büyüdü dedik...sevindi...ama kakasını yapmıyordu...sonra eltimin kızınıda lazımlığı kullanırken gördü o günden itibaren hep tuvaletini lazımlığa yaptı bir daha da asla bez bağlatmadı sabah erken saatte uyanıyor tuvaletini yapıyor bi daha yatağına yatıp uyuyor....aannem sağolsun çok teşvik etti ufak tefek kazalarda sabırlı oldu...benim pek payım yok anneme teşekkürler....:nazar::teytey:

2. 20 Haziran 2010
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    gözünaydın canım....benim kızım da 2,5 yaşında 10 gün oldu biz de başlayalı tuvalet eğitimine.....çişimizde sorun yok tuvalete yapıyor...kakasını da birkaç kere tuvalete ve lazımlığa yaptı ama dün ve bugün kaka yapmadı daha...darısı bizim başımıza....

4. 22 Haziran 2010
  5. dublemutluluk

dublemutluluk hayat çocuklarım ve eşimle güzel.. Üye

Beğenildi:
    594
    Ödül Puanları:
    188
    gözün aydın, artık işlerin daha da hafiflemiş oldu

6. 22 Haziran 2010
  7. dublemutluluk

dublemutluluk hayat çocuklarım ve eşimle güzel.. Üye

Beğenildi:
    594
    Ödül Puanları:
    188
    Oğlum da 2,5 yaşında alışmıştı... O da başta kakasını tuttu hatta kabız bile oldu. Ben de bağırsaklarını çalıştıracak gıdalar yedirdim, tutamadı... Cacık yapıp içine zeytinyağı eklemek çok işe yarıyor

8. 22 Haziran 2010
  9. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    ben de bağırsaklarını çalıştıracak tarzda gıdalar vermeye çalışıyorum canım....keşke cacık yese benimki....

10. 23 Haziran 2010
  11. instinct

instinct Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gözünüz aydın darısı benim başıma oğlum 2,5 yasında ama hala bezliyorum.tuvalete girmeye korkuyo lazımlığada yapmıyo nasıl alıstırcam bilemiyorum.galiba sabır gerektiren bir iş,,bizi bayaa uğraştırcak gibi gözüküyo