kızım uykusundan korkarak uyanıyor

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve WaterLilly tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sizin bebişlere de oluyor mu, benim Rüya'm bazen uykusundan sıçrayarak uyanıyor, gözlerini de korkmuş bir şekilde kocaman açıyor, bir iki saniye öyle bakıyor iç çekerek, sonra dudaklarını büzüp yüksek sesle bir ağlıyor ki içim dayanmıyor. kucaklıyorum, pışpışlıyorum sonradan sakinleşiyor. çok üzülüyorum o haline anlamıyorum da. bu gün bir kaç kere oldu. birisi baya şiddetliydi diğerlerinde ellerini tuttum pışpışladım uykusu da bölünmemeişti daha, daldı tekrar. elleri battaniyenin dışında oluyor, kundaklasam olmaz mı acaba.

2. 10 Aralık 2008
  3. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ani seslerde böyle tepkı verdiği oluyor eğer tam dalmaMIŞSA ama cok yoğun yaşamıyoruz..sızınkıde sesten mı oluyor yoksa durduk yere mi???
    oku biraz bebişini küçük bır kuran bulunduruyorum ayrıca ben üstünde..allah korusun bebişlerımızi..

4. 10 Aralık 2008
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    annesi nazar degmiştir bebişkona o uyurken üzerine bol bol nas felak oku yakasında igde bulundur her eline alırken salavat tekbir getir o daha sabi şeytan denen meret bu günahsızları pek sever (benimki debaşka bir yorum inanana ikrar verene)

6. 11 Aralık 2008
  7. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim bebişimde uykusunda korkuyo.bazen ufak bi sese karşı tepki veriyo.bazen de durup dururken sıçrıyo.kollarını salladığı için de olabilir tabi.birde ister uykusunu almış olsun isterse uykusuz,sürekli esniyo.ama doğduğundan beri var bu.kayınvalidem dayanamadı sonunda kullanılmış bi eşyasını istedi benden.hocaya mı ne okutcakmış.ben pek anlamam bu işlerden.omzunda sürekli minik bi kuran,bi ayetel kürsi,nazar boncuğu ve üzerine 41 ayetel kürsi okunmuş 41 çörek otu asılı duruyo.Allah'ım korusun meleklerimizi

8. 11 Aralık 2008
  9. WaterLilly

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bazen sesten korkup sıçradığı oluyor ama anlattığım şekilde şiddetli korku ve ağlamalar aniden hiç bir şey yokken oluyor. üzerinde nazar ayeti ve maşallah var ama bir de cevşen iliştirsem iyi olacak gibi. sağolun kızlar. inanın o ağlayınca benim içimden birşey kopuyor. dün yine oldu yanında babası olduğunu biliyorum ama nasıl koşup geldim hemen kucağıma aldım. Allahım korusun nazardan, kötü gözden, şeytandan bütün bebişleri.

10. 11 Aralık 2008
  11. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım da bazen tarif ettiğin şekilde ağlıyor ama ben bunun gaz sancısından kaynaklandığını düşünüyorum, karnına ağrı giriyor kızım uyanıyor bir-iki saniye kalıyo öyle sonra birden ağlamaya başlıyorr. ben bunun gaz nedeniyle olduğunu düşünüyorum karnını ovalıyorum bacaklarını karnına ittiriyorum kucağıma alıyorum vs.. sonra gazı çıkınca rahatlıyor.. belki senin kızında da öyledir.. allah yavrularımızı korusun, hiç hasta olmasınlar.. :Saruboceq:

12. 12 Aralık 2008
  13. WaterLilly

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gaz da olabilir tabi ki. belki giriveriyor sancı çocuk da uykusunda ağrıyla uyanıyordur. yazık ama onlara pırtlarına bile uyanıyorlar zaten.

14. 12 Aralık 2008
  15. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bebeği uyutup yatağına yatırıken bir ayetel kürsi bir felak bir nas oku.ve basından ayrılırken "allahım kızımı/oğlumu gördüğüm görmediğim bütün kötülüklerden koru.benm deil senn allahım.ben koruyamam sen koru.sana emanet ediyorum" de basından ööle ayrıl..

16. 15 Aralık 2008
  17. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.221
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar bu dediklerinize bende inanıyorum fakat; bu yaptığı ani irkilme hareketine bilmem ne refleksi deniyor adını unuttum zamanım olunca araştırır yazarım size..bebeklerde 1. evre 2. evre 3 .evre diye giden bir döngü var... ay ay değişgenlik gösteren bişi bu... benim oğlumda sıçrayarak uyanıyor halen ...yarım kundak yapın sadece kollarını sarın sıçrasada kendini uyandırması azalacaktır...

18. 21 Kasım 2015
  19. insirahim

insirahim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    63
    Çok olmuş yazilali ama görürseniz nokur cevap verin yalvaririm. Anlattilarinizi oluyunca ben mi yazdım acaba dedim. Bebegim 2bucuk aylık..aynisini bikaç kez yaşadım. Internette epilepsi filan yazıyor. Kac gecedir uyuyamiyorum. Nokur cevap verin bebeginizin sağlığı nasıl? Büyümüştür o simdi maşallah.