Kızım uykuyu reddedıyooo

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kamilisss tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kamilisss
  1. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ne zaman hamılelıgımden dolayı kkya gıremedım sımdı dogum yaptım ve gerı dondum ama cok onemlı bı sıkayetım var kızım bır aylık daha ama kesınlıkle uyumuyo aksam saat 10 11 dedımı uyuyo sabahın yedısınde ayakta uykusunu nasıl alıyo nasıl rahat edıyo anlamıyorum cıldıracak gıbı oluyorum gunduzlerı cok huysuzlanıyo uyumaya calısıo sureklı ama 2 dakıka sonra uyanıyo ve sureklı meme agzında olacak ve farkettımde uyurken cok korkuyo korkup uyanıyo nabıcamı bılmıyorum uykusuzluktan aglıo ama besıge koyunca gozler hemen acılıo duzene gırermı yada aranızda bu durumu yasamıs bırı varsa lutfen yardımcı olsun cunku onunla beraber bende huzursuzlanıyorumm

2. 26 Haziran 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benimki de gündüz uyumuyo uzun süre. ben de iyice yoruyorum. her istediğinde meme verniyorum ama seninki daha küçük sanırım. bi süre sonra iyice acıkıyo sızlanmaya başlıyo o zaman yanına uzanıp emziriyorum. memeyi kendiliğinden bırakana kadar kalkmıyorum. ama bazen inatla bırakmıyo o zaman da 15 dakika emdiyse ağzından çıkarıyorum memeyi. o zaman yer değiştirmediği için uykusu açılmıyor.

4. 26 Haziran 2009
  5. afranaz

afranaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda sürekli meme ağzında olsun istiyodu.meme olmasa elini emiyodu.emziğe alıştırdım.iyice yoruyorum emziği ağzına verdiğim anda gidiyo.kendi kendine olduğu yerde uyuyo.emziği sadece uyku için kullanıyoruz çok az emiyo zaten sonra ağzından bırt diye atıyo ve uykuya devam.şu an iki buçuk aylık

6. 26 Haziran 2009
  7. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim vala gene iyi uyuyorben geceleri hiiiçç uyumadigımı biliyorum aylarca..2 saatlik uykuya hasrettim.merak etme canim daha cokküçük gazi yada herhengi bişey onu rahatsiz eder.tabikidüzene girecek.ayrica ne güzel bırakmemende uyusun kalsin..korkuyor diyosun.benceo senin kokundan ayrildigi için kendine güvende hissedemiyor.

8. 26 Haziran 2009
  9. nehir333

nehir333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durumu birebir ben yaşadım,gündüzleri çıldıracak gibi oluyordum,bana yardım edecek biri de yoktu,hiç merak etme günden güne daha iyi olacak,benim kızım 3 aylık,eskiye göre çok çok iyiyiz,muhtemelen bebeğinin gazı vardır ve uykuya daldıktan 5-10 dak sonra uyanıyordur.biraz sabret ve imkanın varsa mutlaka yardım al,bu dönemi daha iyi atlatırsın,sana kolay gelsin

10. 26 Haziran 2009
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    onun şu an deliksiz uyuması gerekli.uyuya uyuya büyüyecek.
    arkadaşlara katılmıyorum ben.
    gündüz ne yap et onu uyut sen.
    sallayarak,yanına yatarak,yanına uzanarak yada sürekli memede tutarak.
    bebekler ilk 3 ay gündüz uykularını düzenli hale getirirlerse beyin gelişimleri ileriki yaşlar için çok iyi olurmuş.

12. 26 Haziran 2009
  13. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorunu bende yaşamıştım canım.1 saat lık bile uykum olmuyodu malesef
    ama bizim gaz sancısından kaynaklanıyodu.hemen hemen bu durum 3 ay sürdü.sonra düzeldi.sabret canımm:teselli:

14. 28 Haziran 2009
  15. superselma

superselma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.475
    Ödül Puanları:
    123