kızım yerdeki herşeyi ağzına atıyor :((

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ELALI tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ELALI
  1. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    slm kızlar...
    kızım o kadar yaramaz o kadar yaramazki artık buraya bile doru dürüs giremiyorum :KK43:
    Evi hergün süpürmeme rağmen ela yerdeki en ufak bi kıprıntıyı bile tek parmağıyla alıp ağzına götürüyor, bikaç kere kızım yapma ee - kaka diyerek engellemeye çalıştım ama gene devam ediyor nasıl vazgeçirebilirim bi fikri olan var mı?
    Peşinde koşmaktan helak oldum çoğunu ağzına atmadan müdahale ediyorum ama bazende geç kalmış oluyorum yalanırken buluyorum sıpayı...
    öle abuk sabuk şeyleri ağzına atmayı seviyor keşke onun yerine mamalarını iştahla yese:bbo:

2. 19 Temmuz 2010
  3. nesibe82

nesibe82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde aynı durumdayız, mamaları da yemiyoruz :KK43:

4. 19 Temmuz 2010
  5. zellda

zellda ben ona resmen asigim!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de de ayni dert var,o gozler krem rengi halida sari sac telini nasil goruyor sasiyorum.

6. 19 Temmuz 2010
  7. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    canlar tam bu yaslarda yerde emelkliyor ya senin göremedigin seyleri hemen agzina atiyor.hep yaparlar emeklemeye baslayan bebekleri bunu.ben orta sehpayi falan kaldiriyordum ordatan salondaysa eger oglum.halinin üzerine temiz bir örtü seriyordum yere birakcaksam.ama ne yap ne et engelleyemezsin.hepsinde oluyor bu cünki:))

8. 19 Temmuz 2010
  9. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Benim oğlumda ne bulsa ağzına götürüyor malesef. Kuzenimin 10 aylık kızı yerde ne bulsa burnuna sokuyor delikafadulden

10. 19 Temmuz 2010
  11. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen benim kızda öyle.minicik ufacık şeyleri bile buluyo.hepimizin aynı dert.biraz daha dikkat edip yürüyene kadar idare edecez mecbur.başka yolu yok.bide evleri iyice temizleyecez.hergün sil süpür.üstüne çocukla uğraş helak oluyurum valla.canları sağolsunda.ne yapalım.evlerimizn neşesi.huzur buluyorum kızıma baktıkça:))))

12. 19 Temmuz 2010
  13. nc1980

nc1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    bebeğim 16 aylık yürüyor olmasına rağmen aynı sorun bende de var
    eline bişeyler veriyorum yesin oyalansın diye elindekini atıp yerlerdekileri topluyor :KK43:

14. 19 Temmuz 2010
  15. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bu malesef belli bi dönem böyle devam edicek keşifte minikolar bizim kızda malesef herşeyi agzına atılıyo yerleri okadar temiz tutmayada çalışsak o görülmicek bişiyi bile bulup itinayla agzına götürüyo geçen koca kagıdı sokmuş zorla aldım agzından bide vuruyo ellerime sanki kabahati ben işlemişim

16. 19 Temmuz 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bebklerde iç güdüsel olaerak oluyomuş o her gördüğünü ağzına götürmesi duymuştum

18. 20 Temmuz 2010
  19. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bişi dicem :) kısım benim cok hareketli abartısız gören herkesten "allah kolaylık versin " duasını duyuyorum bi an durmuyo yerinde .bazen o kadar sabrım tükenıyoki ya bi benimkzımmı böyle derken böyle yazıları okuyunca üzgünüm ama içim rahatlıyo.Tabi uslansın hepimizn bebişide :KK70: napim bende kendimi böyle teselli ediorum .Aynen ne bulsa agzında hergün silip süpürüyorum.Ufak ip ten tutta peçete poşetlerin kenarlarındaki ufak kopan yerler pil terlik saç kağıt bazen kagıt ısırıyo ağzını acmıyo ağlıyo ye napim artık diyorum :KK70:
    hepsine yetişemıyorum sürekli peşindeyim abartısız aksam 8-9 eşim eve gelene kadar bi oturamıyorum.her gördüğü şeyi yemek isterken onun içn hazırladıgım herseyi püskürtüyo.