kızımda bende kel kalıcaz galiba ::(((

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ipekkocak tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : ipekkocak
  1. ipekkocak

ipekkocak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4,5 aylık oldu kızım saclarım cok fena dökülüyor.Zaten seyrekti artık hiç kalmıcak heralde.düzelse artık su hormonlar diyorum.benle beraber kızımın sacları da cok fena dökülüyor.ana kız kel olduk arkadaslar sizde durumlar nasıl?var mı bı care.gecen gun kd dr una gittim dermatologa gorun dedi ama bulundugum yerde yok kel kalmazsam ıyı.ıyıden ıyıye acıldı ya tepem.:çok üzgünüm:

2. 2 Mart 2009
  3. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım hiç üzülme aynı sorun beni kızdada vardı hatta resimlerini görsen resmen kel adamlar gibiydi özellikle tepeleri açık gülmekten ölürsün çok şükür altıncı aydan sonra düzelmeye başladı ayrıca benimde saçlarım çok dokuluyosu senin gibi kel kalıcam diyordum oda 2 aydır dökülmüyo çok şükür çevremdeki tüm soğum yapan annelerde de durum aynı kızını öpüyorum sevgiler...

4. 7 Mart 2009
  5. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benımde dokuluyordu bebeğiminde kayınvalıdem eskıler derlermıskı bebek ıyıce anneyı tanıyınca annenın saçları dokulurmus derdı ama ne kadar doğru bılmıyorum

6. 10 Mart 2009
  7. PERA13

PERA13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de feci dökülüyor korkumdan elimi kafama süremiyorum bile anında bi sürü sac teli geliyor,banyoda resmen tutam tutam .tecrübeli büyükler 6 aydan sonra geceer diyorlar vucutdaki demir stoklarını tüketiyormusuz galiba 6 ayda vucut normala döner diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum ama 6 ayımızı doldurmayı bekliyorum

8. 11 Mart 2009
  9. 1bocuk1

1bocuk1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    benimde 4buçuk aylık oğlum var, çok fena saçlarım dökülüyor,inşallah geçici bidurumdur ve yenileri çıkar.çünkü çok öğündüğüm upuzun saçlarım vardı,böyle giderse kestirmek zorunda kalıcam,bebeklerin doğumdaki saçlarının dökülüp yenilerinin çıktığını biliyorum ama annelerinde böyle birşeyle karşılaştığına ilk kez şahit oldum,valla kadınların işi çok zor..

10. 11 Mart 2009
  11. edhak

edhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim de felaket bi dökülmem var oğluşumun az bi döküldü sonra durdu ama benimki durmuyoo resmen banyodan kaçar olduumm bakalım bioxcin aldım yeni ne kadar etki edecekkk:KK43:(

12. 12 Mart 2009
  13. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    311
    Ödül Puanları:
    163
    bende 1 haftadır bioxin kullanıyorumn memnunum eskiye oranla çok daha az dökülüyor mesela eskiden yıkanırken küvet tıkanırdı saçlardan şimdi tıkanmıyor

14. 16 Mart 2009
  15. ipekkocak

ipekkocak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kökten kestirp kurtulacam bende kalan sacları