Kızımda karnım yayqındı şimdi sivri acaba erkekmi bu defa?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve Sevil_83 tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sevil_83
  1. Sevil_83

Sevil_83 Guest

Arkadaşlar iki ve daha çok bebeği olanlar bebekler arasında karında farklar olurmu.Mesela kızınızda nasıldı karnınız oğlugunda nasıl oldu.Ve ya iki kızınızda nasıl oldu.Birde karniniz yukarıdami aşağıdamı.Cevaplarınızı bekliyorum.:KK46:

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2009
  2. 7 Ekim 2009
  3. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim 2 çocuğum yok ama benim karnımda sivri.Yani pek karınla ilişkili değil sanırım.Karnı sivri olup kız olanda var çünkü.

4. 7 Ekim 2009
  5. Elis

Elis Guest

benim kizimda karnim sivri idi,oglumda ise yayik,,,simdi yine kizim olacak ve sivri bi karnim var,,,,,,,,,,,,,,yerimseniben

6. 7 Ekim 2009
  7. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu yayık sivri oalyına inanmıyorum fakat benim karım sivriydi ve erkekim geldi.... :asigim:

8. 7 Ekim 2009
  9. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Artık sivri kesin erkektir tezide çürüdü :)

10. 7 Ekim 2009
  11. Elis

Elis Guest

kesinliklekaydirigubbakcemile5

12. 7 Ekim 2009
  13. prenses84

prenses84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de oğlum var ve karnımm top gibiydii genelde öle derler sivri ve top gibiyse erkek yayıksa kız die ama genede çok fazla inanmaa

14. 8 Ekim 2009
  15. mimoza

mimoza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım anladığım ve gördüğüm kadarıyla erkek annesi olmak istiyosun.bana sorarsan bunlara hiç kafanı takma.ne yüzük ne karın şekli nede başka yollar hiç birine güvenmiyorum..bende merak ediyorum seni.cetvelinde gördüğüm kadarıyla 14 olmuşsun.neden dra gidip ii bir merkezde öğrenmiyorsun.tıp ilerledi 12. hatta 11 haftada bile artık sölüyolar.. çok ii bi uzman bulursan sana hatasız söler...sende o kadar beklemezsin.benim kızıma dr 14de kız demişti..daha öncesi biraz karışıktı ama 14de kesin kız dedi..kızım oldu.sende vakit kaybetme.merakını gider...

16. 8 Ekim 2009
  17. helenx

helenx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benimde sivri..ama kızım olacak....bencede bekleme..ögren artık...

18. 8 Ekim 2009
  19. cicibici

cicibici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevil_83 benim ikisindede karnim kocaman oldu..aserme felan hep ayni beliritlerdi amaaaa göbegim kizda daha yayiktiii yanlardan cikmisti önumu görebiliyordum
    oglumda ise ayak uclarimi göremez oldum cok öne dogruydu,göbek deligim bile disari firlamisti
    yanlardan yoktu karnim...su yuzuk olayini sende denemissin okumustum aklima takildi
    evet ileri geri geliosa erkek olabilir..hee karnim tam dik ti ne asagida ne yukarda.. ama kizimda yukardaydi..erkek bebekte karin en son aylarda asagi dogru sivrilesiyor...gögus baslari koyulasmissa
    da erkek belirtisi..göbek deligine bak disari firliyorsa her gecen gun erkektir...yuce Allahtan baskasi bilemezz..bizimki merak iste...:hulya: