kızımda vajinl akıntı var!!!!

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

selam kızlar benim beş yaşında bir kızım var.geçen gün iç çamaşırını değiştirirken çamaşırının lekeli olduğunuı gördüm..vajina ağzındada hafif vardı akıntı...benim kızımda pişik çok oluyo sürekli acıdığını söylüyo..acaba kreştenmi mikrop kapıyor anlamıyorum. :sm_confused:ne olur yardımcı olun :KK43:(((((

2. 30 Mart 2008
  3. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    slm canim ilik suyla yika devamli,birde ayaklari üsüyorsa kasinti kizariklik olur benim kiz 3,5 yasinda hic akinti görmedim,ama bazen soguk suyla yikarsam rahatsizlaniyor, bebe vücüt sampuaniyla sabah aksam wc yapinca ilik suyla sabinlayip yikarim rahatlar,ic camasirinida sIK SIK degistir,idrar sadece wc kagidiyla kuru sekilde temizlenirse kizariklik ve pisik olusur canim

4. 1 Nisan 2008
  5. EU3

EU3 Guest

saol feyzacım inşallah bir sorun yoktur.yarın dr. gidecez kızımla..

6. 1 Nisan 2008
  7. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ihtaplanma yapmistir buda lekelenmeye yol aciyor krem tavsiye edebilirim ama sen yinede doktora gotur en sagliklisi gecmis olsun

8. 1 Nisan 2008
  9. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üşütünce oluyor ayaklarını sağlam giydir özellıkle ayaklardan alıyor geçmiş olsun dr. ne söyledı yazarmısın sevgıleer