Kızımı bırakıp işe başlamak yada işi bırakıp...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve hepyek-34 tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hepyek-34
  1. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    999
    Ödül Puanları:
    93
    :KK43:( çok kötüyümmm bu hafta işe başlamam gerekiyor ama başlıyamıyorum yavrumu bırakabilceğimi sanmıyorum diğer yandan işimide bırakamıyorum. offff Kızlar bana akıl verin lütfen şuanki ruh halimi anlatamam size üzüntüden sütüm kesilcek diye ödüm kopuyor kızım daha 3 aylık :bbo:

2. 4 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ay canim yaa allah kolaylik versin zor cidden ben 1 saat bile ayri kalsam canim caniyor seni hic dusunemiyorum.ne yapican peki kararin ne olucak?cokta fazla uzulme sutun kesilicek bu sefer vicdan azabi duyacaksin...

4. 4 Temmuz 2008
  5. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    hayat gerçekten çok zor. bende kızımdan ayrıyım. hemde 3 saat mesafelik bir şehir farkıyla.ama benim kızım 5 yaşında.ama diyorum ya inanın hiç farkı yok 3 aylık bebekten.anakuzusu yaa tam benim yanımda kalıp birşeyler öğreneceği vakit.ne yapalım herşey onlar için.canları sağolsun.tırnaklarına zarar gelmesin yeter.. sende üzme kendini bakacak birileri varsa,enazından akşamları gelip görebileceksen çocuğunu hiç üzülme.ben ne yapayım 15 günde bi ancak görüşebiliyorum..

6. 4 Temmuz 2008
  7. hepyek-34

Beğenildi:
    999
    Ödül Puanları:
    93
    Babaannesi bakarım diyor fakat benim gönlüm razı değil kadın yaşlı ve parkinson hastası gibi birşey. Tutup bi başkasınada emanet edemiyeceğim yarın konuşup patronumla/müdüürmle kökünden halledicem bu işi benim para kazanmamdan ekonomik özgürlüğümden kızım dha önemli birde onun ilklerine ilk ben tnaık olmak istiyorum örn: anne dediğini ilk adımlarını duymak vb. şeylere offfffffffff ne zormuş anne olmak annemi doğum yaptığım ilk an anladım hakları ödenmezmiş hakikaten. o yüzden sanıırm

8. 4 Temmuz 2008
  9. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım ben bebeğim olsun diye tedavi olanlardanım ve anne olmayı nekadar çok istiyorum anlataman bence işini boşver çünkü evlat büyütmek çok önemli o senin geleceğin sen nasıl yetiştirirsen ilerde o şekilde görüceksin bencede onun ilk anne baba deyişini ve ilk adımlarını sen gör çünkü bunu hakkeden sensin çünkü onun annesisin allah yardımcın olsun inş hakkınızda hayırlı olan bi karar verirsin

10. 4 Temmuz 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    myselfcim benim topiğimde bebek takvimleri nasıl yapılıyor diye yazmışsın
    cvp yazdım ama görmedin sanırım
    sen bebeğinin dogum tarihini bana yazarsan ben sana hazırlayabilirim bir tane

12. 4 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ah canim aslinda diyemedim ama en dogrusu kendin buyut is kariyer her zaman olur bebeginin gelisimi buyumesi bir daha olmaz.onun sana cok ihtiyaci var suan bence en dogrusu bu.tebrik ederim seni canim.a.s.

14. 5 Temmuz 2008
  15. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende daha hamile değilim ama ilerde bende işimi bırakmak istemiyorum çalışmayı seviyorum ama bebeğimide kendim büyütmek isterim bence annenin verdiği eğitim çok daha önemli bende kararsızım aslına bakarsanız. myself sen naptın cvp atarsan sevinirim

16. 7 Temmuz 2008
  17. hepyek-34

Beğenildi:
    999
    Ödül Puanları:
    93
    08.04.2008 doğumlu kızım çok teşekkür ederim şimdiden canım

18. 7 Temmuz 2008
  19. seli84

seli84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende çalışan bir anneyim ve oğluma bakmak zorundayım...bence onun geleceğinide düşün..sütünü sğ ben öyle yapyım ve 3.5 yaşına kadar emdi...sen gönlünü ferah tutmaya bak...
    korku daha çok sütünü keser...

sigortan varsa hele hiç çıkma....
    çocuğun için çıkma...

tabi benim fikrim...