Kızımı kendi kendine uyutmayı başardım :)

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Esrs tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Esrs
  1. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızımı kendi kendine uyutmayı başardım :) bugün 2. günümüz inanamıyorum....

2. 8 Ekim 2010
  3. nurceng

nurceng Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    163
    nasıl başardın canım.Benim oğlumda dönencenin müziğiyle kendi kendine uyuyordu o bozulunca biraz sallamam gerekiyor

4. 8 Ekim 2010
  5. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl yanii
    ne kadarlık kızınız

6. 8 Ekim 2010
  7. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım söylesene hadi.bekliyorummmmmm

8. 8 Ekim 2010
  9. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızım 4 aylık kendi kendine uyuma alışkanlığı 4. ayda kazandırılıyormuş doktorum söylemişti. dün sabah 06:30 da uyandı 08:30 da beşiğine yatırdım beşiğinde dönencesi var çalıştırmadım ama ona bakıp oyalandı tam 1 saat başına gittim geldim mıkırdandı emziği düştü hiç ağlatmadım her sesine yanına gittim poposunu pışpışladım sırtını sıvazladım onun yanında olduğumu hissettirdim 1 saat sonra uyudu ve benim sallayıp uyuttuğum uykudanda daha uzun sürdü deliksiz 2 saat uyudu sonra 2. uykusunuda banyo yaptırıp yatırdım yine aynı şekilde sabırla başına gittim geldim pışpışladım falan baktım yine uyumuş 3. uykusunuda oyuncağı ile oynerken baktım gözlerini kaşıyo verdim emziğini uyudu deneyin arkadaşlar ama ağlatmayın gerekirse başında bekleyin ama hiç kucağınıza almayın. tabi karnının tok altının temiz ve gazının olmadığından emin olun bugünde aynı şekilde devam ediyoruz ayakta sallamadan daha uzun sürüyo uykuya dalması ama daha uzun süre uyuyo ve gecede daha uzun uyuyo

10. 8 Ekim 2010
  11. zeynep333

zeynep333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gelde benimkini uyut bakalım :)

12. 8 Ekim 2010
  13. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Uyumaz mı? :)....

14. 8 Ekim 2010
  15. month

month Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    148
    benimde oğlum 3.5 aylık bazen kendi kendine uyuyo emziriyorum altını alıyorum yada emzirmeyince muhallebi veriyorum oturma odasın ben otururken onuda karsımdaki koltuğa koyuyorum müzikte açıyorum bakıyorum biraz mırıldanıyo sonra bakıyorum uykuya dalmış kucağıma almıyorum mıldanınca birde dısarı bir yere gittiysek gezmeye falan o zamanlar daha çok uyuyo kendi kendine yoruluyo çünkü şimdi uyuyo bebişim önce onun karnını doyurdum bende mutfağkta yemeğe gittim müziği de açtım biraz mırıldanıp uyumuş tabi çoğunluklada beşiğinde sallıyorum keske her gün böyle uyusa benim görümcemin oğlu bi yas büyük oğlumdan ve hasteneden eve geldğinde koydu besiğine kendi uyuyodu ve yine öyle yatırıyo kendi uyuyo en iyisi en basından böyle alıştırmk

16. 8 Ekim 2010
  17. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlum iki buçuk aylık tan itibaren kendi kendine uyumaya başlamıştı şuan 13 aylık hala kendi kendine uyuyor dönenceyle uyuyordu onun sayesinde alıştı çok faydalı :)ama artık büyüdü dönenceyle ilgilenmiyo

18. 8 Ekim 2010
  19. dilo89

dilo89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Benim oglum 14 aylik. Sallanmadan uyutmayi bi turlu alistiramadim. Cok yoruluyorum artik. Nasil alistiracam?:KK43: