Kizimin arabasi taşima koltuğu hazir

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Slm kizlar bende allah kismet ederse 04-subat gibi doğum yapacagim...kizimin cogu seyi hazir gibi..bu haftada bebek arabasini aldik...chicco ct 02 travel set..yaninda telsiz ve iyonlu buhar makinasida hediyeli..cok uyguna aldik tavsiye ederim..bu arada ayni araba tasima koltugundan eltim kizina aldi kirmizisini ben oyüzden turkuazli aldim....kizim için nasil olur...erkek bebek arabasi gibimi duruyor acaba..gerci chicco magzasinda en cok satan renk buymus kiz içinde cok alinn renkmiş.unisex

2. 1 Ekim 2008
  3. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
  4. 1 Ekim 2008
  5. EU2

EU2 Guest

ilk yazan benim :))
    cok güzellmis cnm ALLAHIM SAGLIKLI MUTLU günlerde kullanmak nasip etsin canim

6. 2 Ekim 2008
  7. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    amin..tesekkür ederim hayatımmm...bu arada ilk yazan sensin...

8. 2 Ekim 2008
  9. lahanabebek

lahanabebek oğluşumu çok özledim :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
    eşyalarıda hayırlı olsun

10. 2 Ekim 2008
  11. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Daha çok erken bence araba için .Yeğenim başını arabanın bir yerine sürekli çarpıyordu bizde iade ettik . ( Chicco markaydı )Yeni alındığı için sorun olmadı .Kullandıkça kullanılabilirliği öne çıkan ürünler bunlar çünkü yinede güle güle kullan.

12. 2 Ekim 2008
  13. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Güle güle kullan canım bende bakdım bu gün senin aldığın modelin krem rengi ağırlıklı olanıda vardı çok güzel bir renkdi değiştirme şansın varsa hoş bir renkdi benim bebekde kız o rengi düşünebilirim ama ben çok kararsız kaldım chicconun yine ct 0.5 evolation modeli var onun sürümü daha kolay geldi bana araba koltuğunuda ayrı alırım diye düşündüm bilmiyorum mantıksızmı düşünüyoum ama benimkide ocak doğumlu olacak inşallah zaten kışın bebek arabası kullanmayacağım yazında 6 aylık olacak puset tarzı bebek arabalarını açmak kapatmak sürmek çok daha kolay bu benim bahsettiğim modelde hafifdi bunların tümünden bende çok kararsızım o nedenle fikri olan kullanan memnun kalmayan ne bileyim yanlış birşey almak istemem paylaşırsanız sevinirim.

14. 2 Ekim 2008
  15. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı günlerde kullansın kuzucuğun...
    sen alışverişi tamamlamışın valla bende hala tık yokkk:))

16. 3 Ekim 2008
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    iyi günlerde kullansın bebişin inşallah bende bu modelin sadece taşıma koltuğunu aldım set halinde düşündük ama bebişler kışın doğucak hemen kullanılmaz diye ben istemedim ihtiyaç olduğu zaman almayı düşünüyorum ama doğru seçim yapmışsın gerçekten çok keliteli bir ürün oldukça kullanışlı gittiğim mağaz<ada okadar çok ürün vardıki aralarında en konforlu olan bu set bendeki düz bej rengi hem kız bebeğe hem erkeğe uyar

18. 3 Ekim 2008
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım güle güle gezdir bebeğini :) çok güzelmiş.bende kızda sadece pembe erkekte sadece mavi olacak kuralına karşıyım ne o öyle.bence kızdada erkektede her renk kullanılmalı.nede olsa onlar daha melek ve meleklere her renk yakışır :)