Kizimin Cicilerini Yikadim Teyzeleri?Ya Sizz

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar yaaa az once askimin bitanemin yavrumun kuzumun cicilerini yikadim ve astim.Nasilda mis kokuyo.Allahim her cicisini astigimda seni verene kurban olurum canim yavrum anne senin icin olur Allahim bu ne buyuk hediye bana deyip durdum.Kizimi o cicilerin icinde dusundukce heyecan basti yaa.Yarinda bir guzel utuleyip bavuluna yerlestiricem hepsini:asigim:.Sizlerde yikadiginizmi ne yaptiniz?

2. 10 Şubat 2008
  3. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    bende en kısa zamanda yıkayıp ütülüycem sen neyle yıkadın anniş?ben omo baby aldım,çantamı hazır tutmak istiyorum bir iki eksiğim var onlarıda alıp çantamı hazırlıycammmmm.

4. 10 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Canim burda bebekler icin yabanci bir marka var deterjan ve yumusatici onla yikadim.Kendim icinde kizim icinde hastanede gerekli tum seyleri aldim.Artik yarin utuler cantanin agzini kapatirim.Canta dedigime bakma bu arada bildigin orta boy bavul.6 gun yaticagim icin hastanede ancak yetisecek aldiklarim.

6. 10 Şubat 2008
  7. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oohhhh misler gibi kokmuştur ev ayy kızlar o bebek kokusu bambaşka yaa ben daha hazırlamadım ama bebeği olan arkadaşlarım dalan'ın sabun tozunu önerdiler kısmetse 17sinde doğum iznine çıkıyorum önce evimi temizleyip sonra oğlumun eşyalarını yıkayıp hazırlayacağım hayırlısıyla umarım hepimiz için herşey çok güzel olacak

8. 10 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Evet canim misler gibi koktu ev.Kizimda misler gibi kokucak dogunca oy oyyyy icim eriyo valla artik dogsun istiyorum biran once sut vermek gogsume basmak istiyorum kizimi.

10. 10 Şubat 2008
  11. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    NE GÜZEL ANNİŞ ADAYI YIKAMIŞIN BEN DAHA YIKAMADIM ONU DÜŞÜNÜYORUM NEYLE YIKASAM NASIL YIKASAM DİE BİZİM EŞYALARLABİRLİKTE MAKİNADA YIKAMAK İSTEMİYORYUM. ELİMDE YIKAYACAGIM BENDE SABUN TOZUYLA ELİMDE YIKAMAK İSTİYRUM BAKALIM. AMA BENDE BÜĞÜN BABAMIZLA BİRLİKTE KIZIMIZIN EŞYALARINI SEVE SEVE YA BUNU İÇİNEMİ OLACAK DİE İNANILIR GİBİ DEĞİL KÜÇÜÇÜK İNSAN İNANAMIYO BUKADAR KÜÇÜK OLACALACAGINI NEYSE KATLADIK Bİ ARAYA TOPLAYIP YATAGININ İÇİNE KOYDUK BİKAÇTANE DAHA EŞYASI VAR ALINACAK ONLARIDA ALIP ARTIK ÖLE YIKARIM DİE DÜŞÜNÜYORUMM... :KK46:

12. 10 Şubat 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Bende yıkayıp ütülemek için sabırsızlanıyorum fakat önce şifonyer yatağıyla şifonyerini almam lazım çünkü ütülediklerimi koyacak yer bulamadım sığdıramadım hiçbiryere battaniyeler falan çok yer kaplıyor çünkü. Bende omo baby aldım ve dalan'ın sabun tozunu aldım ön yıkamalı yapıp öncelikle deterjanla yıkatıp sonradan sabun tozuyla yıkatacağım. Bebişime zarar falan verir deterjan diye sonradan sabun tozuylada yıkatıcam. Vernel babysiylede yumuşatıcaz inşallah.

14. 10 Şubat 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Kızlar birde çamaşır torbaları satılıyor onlardan alırsanız çok iyi oluyormuş. bende almadım daha çoraplar falan makineye kaçmasın diye çok küçük olduklarından. Zaten bebişlerin çamaşırları en az 6 ay ayrı yıkamak lazım bence. Giyisilerini tersinden 30 derecede yıkadığında fazla zarar görmüyormuş sıkma devrini düşürebilirsiniz yada sıkmasını erken bitirtebilirsiniz. Ablam öyle yapıyordu ve hiç yigenimin çamaşırları hiç yıpranmıyordu.

16. 10 Şubat 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canim o yabanci markayi bana solermisin bakim burda var mi bende alirim belki jeyyar

18. 10 Şubat 2008
  19. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    çamaşır torbası nerelerde satılıyor acaba?bide hastane çantasına bebek bezini kadar koyacaksınız 1 pakette 56 tane bez var çok gelmez mi acaba?