kızımın kafası yamulmuş:(((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

6 Eylül 2008
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya sude hep aynı tarafa yatıyordu dün bi baktım o yattığı taraf resmen düzleşmiş.şimdi diğer tarafına yatırmaya çalışıyorum ölüyorda kafayı o tarafa koymuyor.uykuda bile koyamıyorum diğer tarafına ne yapacağımı şaşırdım çok üzgünüm ya..düzelme ihtimali yok mu acaba??:1no2:

2. 6 Eylül 2008
  3. kibela24

kibela24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım benımkıde oyleydı sımdı 5 aylık duzelıyor artık kendısı bır oraya bır buraya cevırıyor

4. 6 Eylül 2008
  5. zinedila

zinedila Evli Mutlu Çocukluuu:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm üzülme bak düzeliormuş arkadaş yazmiş hem bir süre sonra her iki yanada kendiliğinden yatar bişiye kalmaz...

6. 6 Eylül 2008
  7. MonaPisa

MonaPisa Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    39
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üzülme annesi, sürekli aynı tarafa yatan bütün bebeklerde olur bu, korkulacak bir durum değil. Daha kemikleri ne ki onların, yumuşacık bişey. Sen onu söylense de ara ara hep çevir, bi sağına yatır bi soluna yatır, yüzü koyun yatır. Geçer o endişelenme hiç sakın, kemikler güçlendikçe şekli düzelir.

8. 6 Eylül 2008
  9. u2rem

u2rem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kızımın da sol tarafı düzleşmiş dr.muz farketti şimdi sağına yatırmaya çalışıyorum dediğin gibi gene kafası öbür tarafa yatmaya meyilli bir süre sonra gene soluna yatıyordu bende sırtına yastıkla falan zoraki yatırıyorum sağına da şimdi alıştı artık 15 gündür iki taraflı da yatıyor..dr daha sonra da düz yatsın kafası yuvarlaklaşır tam dedi...yumuşak daha kafa kemikleri canım düzelir merak etme...

10. 6 Eylül 2008
  11. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim zamanla düzelir...uykuya dalinca sen kendin çevirmye çaliş kafasini..beni kayinvalidem uyarmişti bu konuda duvar tarafina çevirmemek için sürekli değişik şekilde yatirdim oğlumu .gündüz bi tarafa yatiriyorsam akşam gündüz ayaklari olan kisma çevirim öyle yatirdim..şuan hiçbişi yok allaha şükür..inşallah senin bebişinkide geçer cnm

12. 6 Eylül 2008
  13. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben her emzirdiğimde ne tarafı emziriyorsam otarafa yatırıyorum..bölelikle her iki tarafa eşit yatıyor...kafasının erken olduğu için düzelmesi kesin ...düzelir ama diğer tarafa düzelene kadar yatırmaya çalış sonra dönüşümlü bir otarafa bir butarafa yatırırsın..biraz büyünce sen istesende senin dediğin yönde yatmıyorlar şimdiden sen düzelmesini sağla...biraz büyüdüklerinde yüz üstü yatırmak daha iyi oluyor çok düzgün kafa tası yapısı oluyor.... erkek çocuğunda daha büyük sorun oluyor problem olursa kısa saçlı olduklarından kamuflede edemiyorlar..biz kadınların saçla kapatma gibi bir avantajımız var...onların öyle bir çözümüde olmuyor ilerde maalesef..sevgilerr

14. 6 Eylül 2008
  15. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kafasını koymaya alıştığı yere bildiğimiz saç fırçasına tülbent sarıp koy, kafasını çevirdikçe batacaktır ve öteki tarafa çevirecektir...Bu şekilde bebeğinin kafası düzelir annemin tavsiyesidir bu...

16. 6 Eylül 2008
  17. Joy

Joy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    28
    saç fırçasımııııııı :1shok::1shok::1shok: minicik bebek o yaa olurmu öle şey

18. 6 Eylül 2008
  19. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    canım arkadaşlar düzelir demiş bak üzme canını, benim tavsiyem 0-6 ay için uyku yastığı, ben kullanıyorum, bebek arasına yatıyo dönemiyo diğer tarafa ben o yastıkla bi sağa bi sola yatırıyoorum her uyanışında, bazende kaldırıyorum yastığı sırt üstü yatıyo, dene istersen bebek dükkanlarında var, sevgiler