kızımın kulakları

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve aysem_ayse tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : aysem_ayse
  1. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaslar oyle dıkkat ettımkı yınede naptıysam kızım yatarken kulagı hep katlandı sımdı baktıgımda baya bı kepce duruyor kulakları ve ben cok uzuluyorum sac bandı takıyorum ama kafasını hareket ettırdıgı ıcın hemen cıkıyor kafasından bu saatten sonra duzelırmı artık gecmı kalkdık bılmıyorum cnm cok sıkılıyor bu duruma ne yapsam yaaa:çok üzgünüm:

2. 7 Kasım 2008
  3. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıss aşkolsun valla bende bişey oldu sandım
    bebişin sağlıkı ya bırak kepçe kulak olsun ayyy görende bişey var sanır çoook güldüm sabah sabah

4. 7 Kasım 2008
  5. tuba83

tuba83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizdede var aynı sorun. umarım kepçe kulak olmazlar...

6. 7 Kasım 2008
  7. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ya aynı sorun bende de var bende şapka falan takıyorum oğluma ama oda durmuyor. kulaklar kıvrılıyor hep sonra düzelır herhalde ya bıraz daha kendısı rahat yatmaya başlayınca ben şimdi geceleri hep yan yatıyorum bi sağa bi bola çevirerek değiştiriyorum. umarım düzelirler ....

8. 7 Kasım 2008
  9. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizimkide öyle kışgüneşi valla bende yazdına çok güldüm ya alemsiniz valla.kafaları büyürse düzelir herhalde ben öyle düşünüyorm şuanda kulak büyüdügü için öyle gözüküyodr bencede tek derdimiz bu olsun.

10. 7 Kasım 2008
  11. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oyle demeyın ya tmm elbette Rabbıme sukurler olsun saglıklı olması herseyden onemlı ama buda onemlı sahsen ben kepce kulak olmak ıstemezdım emınım buyuyunce oda ıstemez sonucta ınsan yavrusunun saglıgını dusundugu kadar gelecegınıde dusunuyor bı zokuldayken cok dalga gecerdık bu kepce dıye bak sımdı cok pısmnım heeeeeee

12. 7 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

benim arkadaşımn ablasınında bebekken kulakları kepçeymiş annesi kulaklarına bi süre bant yapıştımış ama bi kulagında bant pek tutmazmış şimdi bi kulagı kepçe diğeri normal :) ama arkadaşın dediği gibi yan yatırarak ve sac badıyla düzelir die tahmin ediorum

14. 7 Kasım 2008
  15. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    BANTLADIM :KK70: bakalım ne olcak

16. 7 Kasım 2008
  17. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaaaa bak gülme komşuna gelir başına:))) şaka yapıyorum ama hakikaten çok komik söylediğin. ayrıca saç bandı şapka vs. ile düzelmediğini çok iyi biliyorum ben. aynı şeyi bir arkadaşım yapmıştı ve doktoruna sormuş bir faydası var mı diye o da japonla bile yapıştırsan alakası yok demiş. anlayacağın genetik bir durum o.
    ayrıca sen şimdiden sorun edersen yarın birgün kızın da bunu hissederse o zaman sonuç daha felaket olur. bir de estetik diye bir şey var baktın çok sorun ediyor estetik yaptırırsın be arkadaşım. hastane köşelerindeki anneleri ve çocuklarını düşün....a.s.

18. 7 Kasım 2008
  19. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok anam yok ben cok pısmanım saka deqıl bence qercek senmıısın allah yarattıgıyla dalga gecen .yok kısss dalga sayılmaz o demı ozamanlar kucuktum cocuk aklıyla ıste bı akıf vardı kepceydı cocuk kepce ako geldı dıoduk ay allahım neyse bantladım ben :KK70: belkım ıse yarar