kızımın saçları çok ince

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve serap xoxzbodur tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : serap xoxzbodur
  1. serap xoxzbodur

serap xoxzbodur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar. Kızım 4 yaşına girecek. Problemimiz saçları çok ince telli, cılız. Yaşıtlarına bakıyorum çok güzel saçları var. üzülüyorum. bir arkadaşım bana bepanthen, evigen bemiks ve e vitamin ampülünü şampuanın içine kırmamı önerdi ve kullanmamı önerdi. Çocuk olduğu için zararı olurmu acaba? ne kullanmalıyım.Teşekkürler.

Hayat sarkisi bunu beğendi.
  2. 30 Mart 2009
  3. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Saçın azlığı ve çokluğu biraz genetik ama yinede erken yaşlarda alınan önlemlerle saçlar canlanabiliyor..benim saçlarımda küçükken öyleymiş annem toka filan hiçbişey takamazmış imrenirmiş başka çocuklar saçlı diye :1rolleyes: ama annem saçlarımı bir iki defa kazıtmış ondan sonrada çok farketmiş saçlarım..nasıl olsa kızın daha okul çağında değil bence birkaç defa kazıt..şapkalar takarsın bir müddet :KK46: :ecrin_bebek: bu ampüller çok faydalı kızına bir zararı olacağını sanmıyorum ama yinede bi doktora danış istersen için rahat etsin..badem yağı da saçlar için faydalı..benim önerilerim böyle arkadaşım..

4. 31 Mart 2009
  5. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Serap abla geçmiş olsun diycem ama çok şükür bir rahatsızlığı yokmuş.Yapısı öyledir bence.ıstersen bir doktora danış da öyle kullan evigen,bepanthen karışımını.Çünkü allerji yapabilir,küçük ya serra.Eğer saçları düzse öyle olabilir.hiç kafana takma kalınlaşır bence.Ben de küçükkenki saçımla şimdikini kıyaslıyorum da o zaman ipek gibi ve ince telliydi.Şimdi de odun gibi kalınlığı ama dökülüyor o ayrı konu:KK43:

Öpüyorum:)

6. 4 Nisan 2011
  7. esmaaksuk

esmaaksuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Merhaba .
    Kızın kızımla yaşıt.
    Benim kızımında saçları zayıftı ama şampuanım sayesinde güzel toparlıyo.
    Dalgalı değil saçalrı düz ama çok hoş görünüyo
    SEbamed. şampuanımız.
    ampuller konusunda küçüçük kızına bunu uygulama bence.

Hayat sarkisi bunu beğendi.
  8. 12 Nisan 2011
  9. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benım kızımda 1,5 yasında benımkınınde sacları ınce tellı ve seyrek 2 sefer 3 e vurdurdum pek bısey degısmedı benım saclarım da ınce tellı ve seyrek sanırım benden aldı zeytınyagı veya badem yagı surebılırsın yalnız dıkkat et bıtlenmesın.

10. 25 Mayıs 2011
  11. ErvaAkyol

ErvaAkyol Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir cildiyeciye gitmenizde yarar var

Son düzenleme: 25 Mayıs 2011
  12. 28 Ağustos 2016
  13. Hayat sarkisi

Hayat sarkisi Hayatda en önemli varlığım ailem Üye

Beğenildi:
    20.844
    Ödül Puanları:
    178
    Merhaba canim konu eski ama sorayim dedimki ne yaptin ne kullandin kizinin saclari duzeldimi benim kizimin 5 yawi var ocakda 6 olacak inw kucukken cok zayifti iki kere kazitdik olmadi wimdi eskisinden gur ama yawitlari orguleri saclari kalin benim kizimki kucucuk zayif onun icin sana sormak istedim cevaplarsan sevinirim tewekkurler wimdiden bide benim kizim kivircik sacli seninki nasildi?