Kızımla başım dertte

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve filizim tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : filizim
  1. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Lütfen yardım edin:a015:5 yaşında bir kızım var ama çok huysuz.Tek olduğu içinmi bilmiyorum bi komşuya gidiyim hiç huzur vermiyo kıskanıyo bi çocuk görse paylaşımı sevmiyo,ve en kötüsü beğendiği şeyleri oradan habersiz alıyo:1no2:napıcam anlatıyorum 50 oldu ama yine yapıyo.Sinirden bazen kollarım tutmuyorya bi uzmanamı danışsam bilmiyorum..CADIARZU

2. 8 Mayıs 2008
  3. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çocuk kulubüne yazdırdım zaten evde tutmam çok gezdiririm.Arkadaş edinsin diye götürüp getiriyorum kulube ama...Zaten bu sene gidicek ana sınıfına inşl.düzelir..

4. 8 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

cnm cocuktur yapar diycemm
    ama ne alirsa bu yaslarda alirr inanki bilemem
    ben hep soylerimm boyle bi cocugum olsaa buyuk konusamam tabii demesi kolay ama kendi parcam olunca nasil dusunurum bilemem
    herhalde kucuk kucuk sopadan baska bi yol bulamazdimm
    cunku anlatsan anlamaz cocuktuurr
    bizim bi komusmuz annelerinden fena halde yuz bulurlar
    ama babalarini gordukleri yerde puta donerlerrbi koseye oturup citini cikarmazlar
    cunku babasi cookk kiziyor ve yeri geldiginde
    o tatli dyagindanda yediriyorrr
    onerim o degil arkadasim sakin yanlis anlama ben kendimce bisey yazdim tabii cok daha guzel yontemlerde vardirr

6. 8 Mayıs 2008
  7. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım inanki her yolu denedim tabi bu her zaman olmuyor yani her gittiği yerdende bişi almıyor ama 1-2 sefer oldu fazlada üstüne gitmek istemiyorum.Birazda ben fazlamı abartıyorum bilmiyorum.:bbo:

8. 8 Mayıs 2008
  9. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    slm canım tek çocuk olmakla alakası yok benimde kızım tek şuan 14 yaşında ama hiç böle sorun yaşamadım.bence bir uzmana götürün.

10. 8 Mayıs 2008
  11. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    valla güzelim benimkide aynı dert. 4 yaşında okula gidiyordu düzelmişti biraz paylaşıyordu ama evi taşıdım okulda bitti mecburen şimdi yine aynı. hatta daha beter diyebilirim hiç kimseye gidemiyorum gittiğim evleri karışıtırıyo hiç oturmuyo. izin istemeden onu bunu alıyo sorma bazen oturup ağlıyorum. evde kimse yokken kuzu gibi ama biri gelince azıyo hiç yapmadığı şeyleri yapıyor. kendine zarar verecek diye korkuyorum elektronik eşyaları bile karıştırıyor.

12. 8 Mayıs 2008
  13. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bu konunun kapatılmasını istiyorum ya lütfen.Moderatör kim?Rica ediyorum..........

14. 8 Mayıs 2008
  15. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hayır canım senle alakası yok bilmiyorum rahatsız oldum üstünüze alınmayın lütfen.Ben üzülürüm yoksa..ok?

16. 8 Mayıs 2008
  17. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Rahatsız olacak bişey yok güzelim bazen bu cadılar insanı çileden çıkarıyor. Valla ben bağıramıyorum bile çevremdekiler hemen tepki veriyor benimki tüpbebek . bağırma zor buldun diye. üzülme okula başlayınca bişeyi kalmaz inşallah. paylaşmak için burdayız.

18. 8 Mayıs 2008
  19. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ya öyle çok üzüyolarki hemde bağırarak stres atıyorum bende duyan duysun napiim.Onun canını yakmayı istemiyorum.İnşallah düzelir..Sağol kayra,marquize...Gerginim biraz işte....