kızlaaar doğurduuum!!!beyzam kollarımda artık:)

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve cachymyn tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

8 Kasım 2007
    Konu Sahibi : cachymyn
  1. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar salı gunu aksam 7.30 gıbı kızımı kollarıma aldım.doğumum en bastan ıstedığım gıbı normal oldu.doğumhaneye gırdım 40 dk da doğurdum cıktım:)doğum sonrası cok rahattım yurudum wc ye gıttım yedım ıctım.herkese kesınlıkle normal doğumu tavsıye edıyorum.
    benım gece 3 gıbı camasırımda bı ıslaklık oldu ve ertesı gune kadar yavas yavas sızıntı seklınde devam ettı belımde sureklı bı ağrı vardı ama doğuracağımı tahmın etmemıstım.aksam 5 e kadar evde ufak ufak sancılar cektım ve sonra doktora gıttım.doktor kontrol ettı ve bu saate kadar nerdesın doğum baslamıs 5 cm acılmıs dedı.hemen odaya yerlestırdler.ebe geldı ve lavman yaptı cok basıt bısı bosuna korkmusum:)sonra acılmama baktı 7 cm olmus .ardından seruma bağladılar ve rahım ağzı acılsın dıye bı ığne vurdular artık sancılarım artmıstı ve 9 10 cm acıldım derken doğumhaneye aldılar.ıkınmalarda bıraz zorlandım belkı becerebılseydım daha cabukta cıkardı bebeğım.en sonunda bısmıllah dedım tum gucumle ıkındım ebede ustten bastırdı kzımın kafası cıktı ve gerısı artık cok kolaydı tutup cektıler hemen kızıma baktım:)3 dıkıs atıldı ve ertesı sabah 9 da taburcu oldum.su an cok ıyıyım...

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 8 Kasım 2007
  3. citlencik

citlencik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gözün aydın allah analı babalı büyütsün inş. bebişinde vatana millete sana hayırlı bir bebek olur inş. bende 2 bebişimide normal doğum yaptım

4. 8 Kasım 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün inşallah, hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun....adı da o kadar güzel ki...a.s.

6. 8 Kasım 2007
  7. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    maşallah canım benim....beyza hoşgelmiş dünyamıza.ne güzel kolayca kurtulmuşsun...rabbim kızını sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah.vatanına milletine ailesine hayırlı evlat olsun...o mis kokusunu bizim yerimize de kokla canım...inşallah biz de senin gibi kolay kurtuluruz...

8. 8 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Allah analı babalı büyütsün canımcımm...
    Çok güsel anlatmışsın benim gibi bebişi olmayanlara kılavuz niteliginde...

10. 8 Kasım 2007
  11. turkugozlum

turkugozlum hoşgeldin ali doğan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gözün Aydin Canim .. Nediyelim Allah Tüm Hamilelere Seninki Gibi Kolay Bir Doğum Nasip Etsin.. Bebişinle Sana Mutlu Bir Hayat Dilerim..

12. 8 Kasım 2007
  13. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ay harikasin ! cesaret verdin normal dogum icin ! kizini herrrryerinden opuyorum ! Allah aileisne dinine miletine ve uakisikli kocisine hayirli bi insan olmasini nasip etsin! mutlu huzurlu neseli uzun harika bir omru olsun insallah beyzacigimin !

14. 8 Kasım 2007
  15. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kızın emiyor mu???

16. 8 Kasım 2007
  17. Wuzzy

Wuzzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah analı babalı büyütsün inş

18. 8 Kasım 2007
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    öyle güzel anlattın ki doğumu maşallah ya kolay olmuş sanki ben çok korkuyorum ilerde oluyrsa ya
    allah bebişini analı babalı güzel günler büyütmeni nasip etsin inşallah yaa