kızlaar bi bakın noluurrr :((

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve melita tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melita
  1. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende burda okuduğum deneyimlerden cesaret alıp silikon taktırmaya karar verdim. Ancak bu durumu aileme nasıl söyleyebilirim, özellikle babam bu duruma ne der hiçbilmiyorum:KK43: siz bu aşamada neler yaşadınızz yardım edin nolurrr :KK43:(

2. 4 Nisan 2010
  3. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çevrende güvenebileceğin birine/birilerine haber versen seninle hastanede birlikte olabilecek, onun dışında ailene söylemene gerek yok bence. ameliyat zaten 1 gece yatış gerektiriyor, yinede ameliyat sonrası evde istirahat lazım tabi, bu süreçte bir süre evden uzaklaşmış izlenimi verme şansın varsa (bi arkadaşına kalmaya gitmek vs.) iyi olur, yoksa da sırtım tutuldu falan dersin hareketlerin kısıtlanabilirçünkü bikaç gün. babanla ilişkini bilemiyorum ama söyleme şansın yoksa hiç söylemeden halletmek en iyisi olur sanırım.. ama mutlaka onun dışında aileden biri bilsin.

4. 4 Nisan 2010
  5. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende öyle düşündüm bi kaçgün arkadaşımda kalırım gibi plan yapıodum ama sonuçta eve geldiğimdee göğüsler büyümüş olucağı için tabii farkedilmezmiii hareketlerdede kısıtlama olucak tabii nasıl olucaak bilmiyorum eyvahedigeldismile

6. 4 Nisan 2010
  7. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    canım görüntüde aman aman değişen bişey olmuyor ki,eskiden dolgulu sütyen ile oluşan görüntü ameliyat sonrasında sporcu sütyeniyle oluyor,merak etme büyüdüğünü,görüntünün değiştiğini kimse anlamaz.. ama hareketlerinde haliyle kısıtlama olacak maalesef

8. 4 Nisan 2010
  9. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kalemcim sen kas zar altı olmuştun ameliyatı değilmi?? nekadar zaman aldı hareketlerin normale dönmesi??

10. 4 Nisan 2010
  11. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    haftasına normal hale dönüyorsun....

Son düzenleme: 5 Nisan 2010
  12. 4 Nisan 2010
  13. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kas zarı altı düşünüyorum açıkçası eğer uygunsa ondan yaptırmak istiyorum. Teşekkür ederim kalemcim haklısın aslında destekli sütyenle nasıl duruyosa normal halide öyle olur heralde. gerçi ödemden dolayı biraz farkeder ama, inşallah sorunsuz atlatabilirim bu durumu opuyorumnanaktan

14. 4 Nisan 2010
  15. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    ameliyata karar vermek önemli bir aşama,ama doktora karar vermek daha da önemli bir aşama... karar verdiğin doktorun sana en uygun yöntem ile yapar ameliyatını.. inşallah herşey istediğin gibi olur

16. 4 Nisan 2010
  17. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm şuan için hiçbir doktorlaa görüşmedim ama burda okuduğum yorumlara göre Barış Çakır ağırlıkta şuan benim için yakın bir zamanda kendisinden randevu alıp görüşmek istiyorum. umarım herşey iyi olur boshayallersmile

18. 5 Nisan 2010
  19. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bnce konusmayıda denemelisin cünkü 1hfta yatıp kalkarken yardım aldım ben cok bi agrı yok tabi ama gözle görünür sekilde kısıtlanıo hareketlerin bende yaptrmadan önce babamdan cok cekiniyordum hayatta izin wermez falan diye söylemektende utanıyordum ama baktım böle mutsuzum inceldigi yerden kopsun dedim anneme söledim oda babamla konustu hiç bekledigim gbi bi tepki wermedi sadece eminmisin dedi bana okdr oldu bitti:) bnce bu yol daha iyi ailenle yaşıyorsan çünkü saklanacak bir ameliyt diil bence en azından annenin haberi olsun derim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.