kızlaar deliyorum sinirdeen

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ufukolik tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ufukolik
  1. ufukolik

ufukolik Kalbim SeninLeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgilimle 3 yıllık bi beraberliğimizi ayrı şehirlerdeyiz ama birbirimi çok seviyoruzz...Aşkın büyüsümü bitiyor noluyor bilmiyorum ama bnm dünya romantiği aşkım hergeçen gün biraz daha odunlaşıyor:1no2: Hergünümüzü özel günmüş gibi yaşatan 1 saat bile mesaj atmadan duramayan benden haber alamamaya daynamayn sevgili önce 1 . yılımızı unuttu nese dedim insanlık halidir. ilk doğumgünümü tam 12 yi 1 geçe okadar güzel kutlamıştı ki doğum günümü unutucağını hiç düşünmemiştim:eek:klava: 2. doumgünümü hatrlmadı sabaha kadar hüngür hüngür ağladım noldu niye trip yapıyosun diye kızdı tarihe bak dedim dilemediği özür sölemediği laf kalmadı ağlıcaktı nerdeyse. Şimdide okadar çok özel gün belirliyosun ki zaten unutkanım hatırlyamıyorum diyo. Bende inadına hatırlıcaksın tabi ilk sarılma ilk öpüşme hepsini kutlucaz dedim inadına:icecream: ciddiye aldı bağırdı bana:KK43: bende senden sadece doğumgünümü ve yıldönümümüzü hatırlamanı istiyorum ddim doğumgünü zaten bida unutmam nekadar acı çektiğimi biliyosn ama yıldönümü neymiş noluyo kutlamayınca diyo. ya beni alıştırdı romantk halne şmdi çok zor geliyo. bide kavgalarımızda beni çok kırıyor çok ağır laflar sölüyo sonrada sinirden söledim diyo.
    Bana olan sevgisimi azalıyo noluyo benim bir damla gözyaşıma üzülmeme dayanamayn sevgilim artık beni hep kırıyor.Bide ben mahsus yapıyomuşum gibi yine başlama diyip duruyorr yaa:çok üzgünüm:

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  2. 21 Ocak 2010
  3. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boşver bilindik erkek modeli işte...

4. 21 Ocak 2010
  5. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boşver bilindik erkek modeli işte... kötükedihüso

6. 21 Ocak 2010
  7. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    E canım o ultra-romatik halleri bi süre sonra kalmıyor elbette, ilişki bi saatten sonra sıradanlaşıyor işte böyle, romantizm, delidolu aşk yerini derin bir sevgiye bırakıyor. Senin yerinde olsam alışırdım bu duruma.

8. 21 Ocak 2010
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    klasik erkek modeli..
    benim ikinci dogum gunumde de sevgilim beni yalniz birakmisti. hastayim deyip eve gitmisti. bakakalmistim arkasindan.

10. 21 Ocak 2010
  11. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak bu daha vahim bi durumbilmiyorumkismile

12. 21 Ocak 2010
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yani ama bosveriyorsun iste onemli degil diyorsun mutlu olmaya bakiyorsun.

14. 21 Ocak 2010
  15. ufukolik

ufukolik Kalbim SeninLeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya alışılmıyor ama sölediğimdede geçmişe takılı yaşama elbette ki bişeyler değişcek ilişkimiz ilerliyor işte buna sevinmen gerek diyo bide öle bağladnım okadar çok seviyorumm ki küs kalmayda dayanamıyorum ben bişey yaptığımda suç oluyo aynısını o yaptğında ben ağzımı açınaca BAŞLAMA YıNEEE

16. 21 Ocak 2010
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ayyy cnm benım yaa.. hepimiz özen gösteriyoruz özel günlere.. ama erkekler fazla önem vermiyor.. buna sen alıştır cnm öncesinde hatırlat falan.. aşkım birinci senemiz dolacak falan de.. senin için ne kadar önemli olduğunu görünce o da önem verir.. benim sevgilim de önem vermezdi ben ay dönümlerinde bile hatırlatırdım aşkım bak 2. ayımıza girdik falan diye diye şimdi kendisi benden önce söylüyor aşkım 8. ayımız kutlu olsun falan diyor.. hatta 8. ayda masa hazırlamıstı şarap falan alıp mum yakıp süpriz yapmıstı.. hayatta yapmaz diye düşünürdüm ama sanırım ben aşiladım bunu ona.. o da huy edindi şimdi.. dırdır yapmadan sitem etmeden güzel güzel aşila bunu ona.. gör bak seni mutlu etmek için o da önem vermeye başlıcak

18. 21 Ocak 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aslında iyi yapıyor, ileride evlilik olursa bu duruma seni şimdiden alıştırmış olur bi nevi

bazen erkeklere hak veriyorum, her günü birşey günü ilan ediyoruz, adamlar hangi birini hatırlasın. üstüne bir de özenli bir hediye kutlama bekleriz kaydirigubbakcemile

evlenince bunların hepsini "çok bekleriz" olumunekankayizsmile

o yüzden şimdiden ısınmak en güzeli kaydirigubbakcemile2